Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Економіка >  Задля примноження експортного потенціалу Буковини

Прес-центр

Новини

18.04.2019 12:56

Задля примноження експортного потенціалу Буковини |  Економіка

Тема новини: Назва теми

Форум «Експортний бренд України: можливості для Чернівецької області», організований Агенцією регіонального розвитку Чернівецької області, відбувся сьогодні, 18 квітня, у столиці Буковини. Участь у роботі форму взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, представники влади, експертного середовища та виробників агропромислової продукції нашого краю.

«Вірю, що об’єднавши наші зусилля ми зможемо подолати негативні тенденції в економіці, зокрема на регіональному рівні, та примножити експортний потенціал нашого краю. Адже хто би що не казав, а буковинським виробникам аграрної продукції є чим пишатися – потрібен лише фаховий підхід до просування цієї продукції на європейських та світових ринках збуту. Ефективним інструментом вирішення цього важливого завдання є агенції регіонального розвитку. До слова, команда Агенції регіонального розвитку Чернівецької області разом із представниками депутатського корпусу обласної ради зараз працює над розробкою регіонального бренду, що дозволить розширити ринки збуту для виробників аграрної продукції Буковини», – відзначив керівник представницької влади краю, звертаючись до учасників обговорення.

Відтак, посадовець навів приклад успішного створення та використання регіонального бренду у Сучавському повіті сусідньої Румунії, де торгова марка «Produs in Bucovina» («Вироблено на Буковині»), об’єднав виробників екологічно чистої продукції, яка отримала чималу популярність у країнах Європи, а сам повіт – значні інвестиції в економіку.

«Додатковою можливістю для виходу регіонального бренду Чернівецької області на міжнародні ринки може стати взаємовигідна співпраця із загальнонаціональними експортними брендами «Trade with Ukraine» та «Ukraine Now», – підсумував Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua