Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян привітав працівників карного розшуку Буковини зі 100-річчям створення служби

Прес-центр

Новини

17.04.2019 15:13

Іван Мунтян привітав працівників карного розшуку Буковини зі 100-річчям створення служби |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

З 100-ю річницею від дня заснування служби карного розшуку України керівництво, особовий склад та ветеранів Головного Управління Національної поліції в Чернівецькій області привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян сьогодні, 17 квітня.

Так, у своєму вітальному слові керівник представницької влади регіону відзначив, що за сто років карний розшук зазнав величезних змін.

«Сьогодні це високоефективна, забезпечена кваліфікованими кадрами та відповідним технічним оснащенням служба, співробітники якої готові виконати завдання будь-якої складності. Більше того, карний розшук був та залишається одним з елітних підрозділів системи органів внутрішніх справ області. Тому не дивно, що буковинці з повагою ставляться до співробітників карного розшуку, довіряють їм та знають, що в разі будь-яких правопорушень посягань вони та їхні законні права будуть надійно захищені», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, посадовець подякував співробітникам карного розшуку Буковини за службу, кращих з яких відзначив Почесними грамотами та годинниками, а також Подяками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua