Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Іван Мунтян вшанував пам’ять про жертв Білокриницької трагедії

Прес-центр

Новини

01.04.2019 17:40

Іван Мунтян вшанував пам’ять про жертв Білокриницької трагедії |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Світлу пам’ять безвинних жертв комуністичного режиму, які загинули від рук сталінських катів у 1941 році в урочищі Варниця неподалік села Біла Криниця Глибоцького району вшанував разом із представниками влади, громади та духовенства голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 1 квітня.

«Сімдесят вісім років тому наші краяни, в тому числі літні люди, жінки та діти, зустріли тут наглу смерть лише тому, що хотіли об’єднатися зі своїми близькими та рідними, за те, що хотіли як і раніше ходити до церкви, молитися Богові та розмовляти рідною мовою. З того часу політика Росії не змінилася. Сьогодні російські загарбники знову вбивають кращих синів та доньок українського народу, тероризують мирне населення та намагаються роз’єднати наш народ і нашу державу. Щоби не допустити цього, усі ми повинні довіку пам’ятати про жахливу трагедію 1 квітня 1941 року і робите усе залежне, аби подібний злочин проти людяності ніколи не повторився», – наголосив голова крайового парламенту Буковини, звертаючись до учасників скорботного зібрання.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua