Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Бюджет >  Внесено зміни до обласного бюджету на 2019 рік

Прес-центр

Новини

29.03.2019 14:45

Внесено зміни до обласного бюджету на 2019 рік |  Бюджет

Тема новини: Назва теми

Зміни до обласного бюджету на 2019 внесено на пленарному засіданні 30-ї сесії обласної ради. Так, дохідну частину загального фонду збільшено в цілому на понад 12 млн. грн., водночас, дохідну частину спеціального фонду обласного бюджету збільшено на понад 5 млн. грн. Розподілено також майже 285 млн. грн. вільного залишку бюджетних коштів. Обсяг коштів, що передаються із загального фонду бюджету до спеціального фонду збільшено на понад 95 млн. грн. Видаткову частину обласного бюджету збільшено в цілому на понад 302 млн. грн.

Цим же рішенням депутати обласної ради збільшили обсяг бюджетних асигнувань, передбачених для освітньої галузі, на загальну суму понад 16 млн. грн. Так, за рахунок розподілу залишку коштів загального фонду обласного бюджету передбачено кошти для проведення капітальних ремонтів навчальних корпусів, придбання кухонного обладнання у спецшколах-інтернатах, проведення капітального ремонту покрівлі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень навчальних корпусів №1 та №2 і придбання обладнання та меблів педагогічному коледжу Чернівецького університету ім. Ю. Федьковича, а також для виконання заходів низки профільних програм.

Обсяг асигнувань на галузь охорони здоров’я збільшено на загальну суму понад 38 млн. грн. За рахунок розподілу залишку коштів медичної субвенції фінансування, зокрема, буде надано обласним комунальним установам медичного профілю для придбання реактивів, медичних препаратів, продуктів харчування. За рахунок вільних залишків коштів обласного бюджету обласному клінічному онкологічному диспансеру спрямовано кошти для придбання апаратів штучної вентиляції легень, обласному медичному діагностичному центру – для придбання ультразвукової діагностичної системи експертного класу, обласній клінічній лікарні – для придбання електрокардіографів, спірографу, ендовідеоскопічного комплексу, обласному клінічному кардіологічному центру – для придбання ультразвукової портативної системи та системи моніторингу пацієнтів, обласному бюро судово-медичної експертизи – для проведення капітального ремонту, обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – для співфінансування створення єдиної диспетчерської служби екстреної медичної допомоги.

Також з метою підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих категорій населення збільшено бюджетне фінансування Буковинському центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Особлива дитина», Черешському психоневрологічному будинку-інтернату та Чернівецькому геріатричному пансіонату.


  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua