Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  З нагоди 205-річчя від дня народження Великого Кобзаря

Прес-центр

Новини

09.03.2019 18:50

З нагоди 205-річчя від дня народження Великого Кобзаря |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь в урочистостях з нагоди 205-ї річниці з нагоди дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Для вшанування світлої памяті світоча української нації на центральному майдані обласного центру зібралися сотні представників громадськості області, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, ветерани АТО та учасники ООС на Сході України, студентська та учнівська молодь.

       Учасники урочистого дійства поклали квіти до підніжжя памятника Великому Кобзареві, вшанували подвиг загиблих учасників Революції Гідності та визвольної війни на Сході України біля меморіальної стели на честь загиблих Героїв.

       В приміщенні Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка відбувся концерт, присвячений 205-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua