Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці з часу відновлення діяльності філософсько-теологічного факультету ЧНУ

Прес-центр

Новини

05.03.2019 17:31

Відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці з часу відновлення діяльності філософсько-теологічного факультету ЧНУ |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Урочистості з нагоди 25-ї річниці відновлення діяльності філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного факультету імені Юрія Федьковича відбулися сьогодні, 5 березня, в у Мармуровій залі колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації. Керівників релігійних конфесій нашого краю, керівництво, професорсько-викладацький склад, випускників та студентів ЧНУ ім. Ю.Федьковича привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Участь в урочистій академії також взяла народний депутат України Альона Шкрум.

«За двадцять п’ять років, що минули, факультет досягнув значних здобутків, а його випускники заклали надійний фундамент для Православної Церкви України та отримання нею Томосу про автокефалію. Також саме тут якнайкраще можна побачити в дії славнозвісну буковинську модель національно-конфесійної злагоди, якою ми так пишаємося. Більше того: філософсько-теологічний факультет ЧНУ є єдиним у своєму роді в Україні та слугує унікальним прикладом гармонійної співпраці освітян і духовенства», – наголосив посадовець, звертаючись до організаторів, гостей та запрошених на урочисту академію.

Відтак, Іван Мунтян нагородив Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» декана філософсько-теологічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича Василя Балуха та настоятеля храму Трьох Святителів Православної Церкви України отця Миколу Щербаня. Почесними грамотами Чернівецької обласної ради керівник представницької влади краю відзначив викладачів факультету.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua