Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян привітав переможців та призерів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»

Прес-центр

Новини

28.02.2019 14:17

Іван Мунтян привітав переможців та призерів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019», участь у якому взяли вчителі загальноосвітніх навчальних закладів краю, підбито сьогодні, 28 лютого, під час урочистої церемонії закриття змагань у приміщенні обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини». Від імені депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто організаторів, учасників та переможців обласного етапу змагань з педагогічної майстерності привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

«Освіта Буковини має свої добрі традиції та визначні здобутки. Саме тому переконаний, що й цьогорічний конкурс обов’язково впише в історію освіти області та України нові імена кращих з кращих буковинських освітян. Усі ми знаємо про труднощі, які педагогам області доводиться долати на шляху реформування національної освіти та переходу на європейські стандарти. Водночас я вірю у наших освітян і в те, що пройде небагато часу і ми матимемо в Україні та на Буковині зокрема систему загальної середньої освіти, що відповідає усім вимогам сучасності», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до організаторів, переможців та призерів змагань.

Відтак, посадовець вручив призерам ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» дипломи дипломи, грошові премії та сертифікати на щомісячні стипендії, які вчителі отримуватимуть впродовж цього року.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua