Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Буковинські студенти можуть виграти грант на навчання

Прес-центр

Новини

22.02.2019 16:55

Буковинські студенти можуть виграти грант на навчання |  Освіта

Тема новини: Назва теми

З метою підтримки талановитої молоді, яка здобуває освіту в Україні, розпочато другий конкурс проекту Scholarship в Україні, який відкриває можливість для студентів вишів виграти грант на оплату року навчання. Грантодавцями конкурсу є фінансове інформаційне агентство Credit Panda, сервіс порівняння фінансових послуг TurboZaim та сервіс з підбору хостингів LoomsHosts, що надають переможцям конкурсу грант на навчання.

До участі у конкурсі запрошують студентів II-V курсів денної та заочної форми навчання, які є громадянами України, навчаються на контрактній або бюджетній основі. Конкурсантів запрошують написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем у фінансово-економічному напрямку та напрямку інформаційних технологій. Роботи приймають до 15 березня 2019 року.

Цьогоріч студентів, які у кожній із запропонованих тем посядуть перше місце, буде відзначено трьома грантами на оплату навчання по 12 тис. 700 грн. Заохочувальні призи отримають конкурсанти, які посядуть друге і третє місця. З темами конкурсних робіт та супутньою інформацією про конкурс можна ознайомитись за наступним посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2019-2/

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua