Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Буковинські студенти можуть виграти грант на навчання

Прес-центр

Новини

22.02.2019 16:55

Буковинські студенти можуть виграти грант на навчання |  Освіта

Тема новини: Назва теми

З метою підтримки талановитої молоді, яка здобуває освіту в Україні, розпочато другий конкурс проекту Scholarship в Україні, який відкриває можливість для студентів вишів виграти грант на оплату року навчання. Грантодавцями конкурсу є фінансове інформаційне агентство Credit Panda, сервіс порівняння фінансових послуг TurboZaim та сервіс з підбору хостингів LoomsHosts, що надають переможцям конкурсу грант на навчання.

До участі у конкурсі запрошують студентів II-V курсів денної та заочної форми навчання, які є громадянами України, навчаються на контрактній або бюджетній основі. Конкурсантів запрошують написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем у фінансово-економічному напрямку та напрямку інформаційних технологій. Роботи приймають до 15 березня 2019 року.

Цьогоріч студентів, які у кожній із запропонованих тем посядуть перше місце, буде відзначено трьома грантами на оплату навчання по 12 тис. 700 грн. Заохочувальні призи отримають конкурсанти, які посядуть друге і третє місця. З темами конкурсних робіт та супутньою інформацією про конкурс можна ознайомитись за наступним посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2019-2/

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua