Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

18.10.2019 12:27
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинська Мала академія наук учнівської молоді"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян ознайомився зі станом справ в обласній клінічній лікарні

Прес-центр

Новини

08.02.2019 15:50

Іван Мунтян ознайомився зі станом справ в обласній клінічній лікарні |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 8 лютого, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відвідав обласну клінічну лікарню, у якій на виконання відповідного рішення обласної ради наприкінці минулого року було розпочато процес реорганізації шляхом перетворення обласної комунальної установи в обласне комунальне некомерційне підприємство. Разом із головою ліквідаційної комісії Борисом Ситенком керівник представницької влади краю ознайомився зі станом справ в лікарні, оглянув прилеглу до її корпусів територію та поспілкувався з пацієнтами.

Так, Іван Мунтян вказав на низку прикладів безгосподарності попереднього керівництва лікарні, доручивши із настанням сприятливих погодних умов завершити усі розпочаті минулого року роботи з ремонту фасадів корпусів лікарні та вжити необхідних заходів задля впорядкування прилеглої території.

Також у зв’язку із надходженням на адресу обласної ради клопотання Буковинського державного медичного університету щодо передачі в оренду на пільгових умовах додаткових приміщень для потреб навчального процесу посадовець оглянув навчальні аудиторії кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб БДМУ, розташовані у пристосованих для навчальних потреб приміщеннях бомбосховища. Відзначивши неприйнятність ситуації, що склалася, Іван Мунтян запропонував надати БДМУ на умовах пільгової оренди ще одне незадіяне приміщення на території лікарні, водночас, закликавши представників медичного університету взяти участь у ремонті та належному облаштуванні цього приміщення.

«Ці приміщення важко назвати аудиторіями. І це при тому, що щороку у них навчаються триста студентів, частина з яких – іноземці. Не знаю, як можна було допустити подібну ситуацію, але особисто я вважаю її неприйнятною. Адже мова йде не лише про міжнародний імідж нашого краю та держави в цілому, але насамперед про здоров’я майбутніх медиків», – наголосив голова крайового парламенту Буковини.

Відтак Іван Мунтян заслухав інформацію голови та членів ліквідаційної комісії про хід реорганізації установи й результати проведеної інвентаризації. «Рішення про перетворення комунальної установи в обласне комунальне некомерційне підприємство було прийнято депутатським корпусом, аби дати друге дихання лікарні, у якій з року в рік ситуація погіршувалась впродовж останніх 20 років. У свою чергу хочу вкотре наголосити, що в процесі реорганізації необхідно не лише дотримуватися вимог Міністерства охорони здоров’я України, але й обов’язково зберегти медичний колектив закладу та його знаних фахівців. Більше того, сподіваюся, що після завершення усіх юридичних процедур, нове керівництво лікарні докладе усіх зусиль для того, щоби поповнити трудовий колектив новими фахівцями та покращити умови перебування пацієнтів. Адже маючи таку потужну науково-практичну базу, обласна клінічна лікарня за умови запровадження ефективного менеджменту може стати кращою не лише в області, але й у всьому Західному регіоні», – підсумував посадовець.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua