Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Відкриття інклюзивно-ресурсних центрів наближає Україну до Європи

Прес-центр

Новини

01.02.2019 11:16

Іван Мунтян: Відкриття інклюзивно-ресурсних центрів наближає Україну до Європи |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистої церемонії відкриття КУ «Чернівецький міський інклюзивно-ресурсний центр №1», що відбулась сьогодні, 1 лютого, в приміщенні новоствореної установи у середмісті Чернівців.

«Минулого року депутати міської ради підтримали цю надзвичайно важливу ініціативу, пройшло менше року й від сьогодні маленькі чернівчани з особливими потребами отримають додаткові можливості для повноцінної реалізації свого права на освіту та отримання необхідного педагогічного та психологічного супроводу. Більше того, відкриття мережі інклюзивно-ресурсних центрів як у нас на Буковині, так і у решті регіонів України наближає нас до Європи, де подібні установи функціонують уже не один десяток років. Вірю, що робота новоствореного центру стане надійною запорукою розвитку та самореалізації у житті наших особливих діток», – відзначив посадовець.

Відтак, голова крайового парламенту Буковини подякував усім, хто долучився до заснування та відкриття інклюзивно-ресурсного центру, побажавши його юним вихованцям міцного здоров’я та успіхів у навчанні.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua