Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Колегія обласної ради >  Відбулось засідання колегії Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

31.01.2019 14:55

Відбулось засідання колегії Чернівецької обласної ради |  Колегія обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 31 січня, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян провів засідання колегії Чернівецької обласної ради, учасники якого прийняли рішення про скликання 29-ї позачергової сесії обласної ради, пленарне засідання якої відбудеться 1 лютого. Учасники засідання також обговорили та погодили проект порядку денного сесії.

Підставою для прийняття відповідного рішення слугувала необхідність невідкладного розгляд проекту рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік». Так, запропоновані у проекті рішення обласної ради зміни до обласного бюджету дозволять спрямувати місцевим бюджетам кошти, необхідні для своєчасного проведення тендерних процедур та подальшого будівництва у населених пунктах області нових амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, придбання необхідного медичного обладнання та автотранспорту.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua