Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів нараду з керівниками інтернатних закладів області

Прес-центр

Новини

30.01.2019 16:31

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів нараду з керівниками інтернатних закладів області |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Нараду з питань забезпечення стабільної роботи обласних психоневрологічних будинків-інтернатів, належного утримання їх приміщень та надання якісних послуг відповідній категорії громадян провів сьогодні, 30 січня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Звертаючись до керівників вказаних обласних комунальних установ, посадовець наголосив на тому, що їх підопічні чи не найбільше потребують сторонньої допомоги та турботи. Саме тому спільним завданням обласної ради як засновника та органу управління відповідних інтернатних закладів та адміністрації останніх є забезпечення комфортних умов перебування та дбайливого ставлення до їх підопічних.

Під час наради обговорено наявні в установах проблемні питання, які в основному, полягають у необхідності проведення поточного та капітального ремонту приміщень, а також завершення будівництва чи будівництва додаткових приміщень для задоволення наявних потреба згаданих інтернатних закладів.

Учасниками наради також відзначено, що саме впродовж минулих трьох років з обласного бюджету було виділено чи не найбільше коштів для проведення ремонтно-будівельних робіт, заміни інженерних мереж та реалізації комплексу енергозберігаючих заходів у вказаних закладах.

«Хочу запевнити, що депутатський корпус обласної ради і надалі приділятиме належну увагу питанням життєдіяльності обласних психоневрологічних будинків-інтернатів та опікуватиметься долею їх підопічних», – відзначив насамкінець Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua