Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Іван Мунтян: Потрібно зробити висновки з уроків минулого, аби унеможливити подібні злочини у майбутньому

Прес-центр

Новини

28.01.2019 15:08

Іван Мунтян: Потрібно зробити висновки з уроків минулого, аби унеможливити подібні злочини у майбутньому |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників скорботного зібрання, що відбулось на території обласного благодійного фонду «Хесед-Шушана» за участю представників крайової влади та єврейської громади Буковини до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту сьогодні, 28 січня.

«Двадцять сьомого січня у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту у більшості держав світу вшановують пам’ять про шість мільйонів жертв нацистських злочинців. Поділяю біль непоправної втрати єврейського народу, який став жертвою гітлерівської Німеччини та її сателітів. Про цю жахливу трагедію було написано не одну книгу та знято не один фільм. Вірю, що саме завдяки донесенню історичної правди про Голокост до нинішніх та прийдешніх поколінь ця трагедія не повториться ніколи знову. У свою чергу кожен з нас повинен зробити відповідні висновки з уроків минулого, аби унеможливити подібні злочини у майбутньому», – наголосив Іван Мунтян.

Відтак, в пам’ять про безвинно убієнних жертв Голокосту керівник представницької влади краю поклав оберемок квітів до меморіального знака.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua