Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  З нагоди Дня Соборності України

Прес-центр

Новини

22.01.2019 18:40

З нагоди Дня Соборності України |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 22 січня 2019 року, громадськість Чернівецької області разом з усім українським народом та світовим українством відзначили славне 100-річчя проголошення вікопомного Акту Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою. Велелюдні урочистості з нагоди Дня Соборності України відбулись, зокрема, у середмісті Чернівців.

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь в урочистих церемоніях покладання квітів до пам’ятника воякам Буковинського куреня, до монументу Т.Г.Шевченка, вшанувала світлу пам’ять загиблих Героїв України біля меморіальної стели, що на Центральній площі Чернівців, взяла участь у живому ланцюгу єдності, який створили довкола пам’ятника Великому Кобзареві чернівецькі школярі, студенти та представники громадськості краю.

У своєму вітальному слові перед учасниками урочистостей з нагоди Дня Соборності України, що відбулися  в обласній філармонії, Інга Маковецька відзначила значущість 100-річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки для сьогодення та майбуття держави і суспільства. Від імені Голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, від депутатського корпусу крайового парламенту та від себе особисто вона висловила глибоку вдячність усім українським патріотам, учасникам Помаранчевої Революції та Революції Гідності, бійцям АТО та ООС на Сході України, родинам загиблих воїнів, волонтерам, меценатам та доброчинцям, ветеранам національно-визвольних змагань українського народу за щирий патріотизм, мужність та звитягу, незламну віру у кінцеву перемогу над ворогами української державності, соборності та незалежності.

Перший заступник керівника обласної представницької влади вручила групі кращих представників громадськості краю почесні відзнаки та цінні подарунки Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua