Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав жителів Сторожинецької ОТГ з відкриттям новозбудованого корпусу гімназії

Прес-центр

Новини

21.01.2019 17:10

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав жителів Сторожинецької ОТГ з відкриттям новозбудованого корпусу гімназії |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Жителів Сторожинецької об’єднаної територіальної громади, батьківський загал, вихованців місцевої гімназії №2 та їх наставників привітав з відкриттям новозбудованого навчального корпусу голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 21 січня.

«Днями закінчилася пора новорічно-різдвяних свят, але сьогодні ми зібралися тут з нагоди ще однієї доволі приємної події – відкриття новозбудованого корпусу вашої гімназії №2. Особливо приємним є те, що спільними зусиллями, незважаючи на війну, що триває на Сході нашої держави, ми знайшли можливості для завершення та введення в експлуатацію цього важливого для вашої громади об’єкта. Сторожинеччина завжди славилася своїми чудовими ґаздовитими людьми й нині, гадаю, що не помилюся, якщо скажу, що ваша громада є однією з кращих не лише в області, але й та Україні загалом. Й сьогоднішня подія зайве тому підтвердження», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, керівник представницької влади краю подякував усім, хто долучився до будівництва та благоустрою новозбудованого корпусу навчального закладу, нагородивши представників підрядної організації, що виконувала будівельні роботи, та педагогічного колективу гімназії Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Іван Мунтян також відзначив високу якість будівельно-оздоблювальних робіт, виконаних у добудованому корпусі Сторожинецької гімназії №2, де віднині функціонуватиме повноцінний спортзал з роздягальнями та душовими, навчальні кабінети біології та хімії, фізики, інформатики, трудового навчання, а також дві групи на п’ятдесят дошкільнят.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua