Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав жителів Сторожинецької ОТГ з відкриттям новозбудованого корпусу гімназії

Прес-центр

Новини

21.01.2019 17:10

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав жителів Сторожинецької ОТГ з відкриттям новозбудованого корпусу гімназії |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Жителів Сторожинецької об’єднаної територіальної громади, батьківський загал, вихованців місцевої гімназії №2 та їх наставників привітав з відкриттям новозбудованого навчального корпусу голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 21 січня.

«Днями закінчилася пора новорічно-різдвяних свят, але сьогодні ми зібралися тут з нагоди ще однієї доволі приємної події – відкриття новозбудованого корпусу вашої гімназії №2. Особливо приємним є те, що спільними зусиллями, незважаючи на війну, що триває на Сході нашої держави, ми знайшли можливості для завершення та введення в експлуатацію цього важливого для вашої громади об’єкта. Сторожинеччина завжди славилася своїми чудовими ґаздовитими людьми й нині, гадаю, що не помилюся, якщо скажу, що ваша громада є однією з кращих не лише в області, але й та Україні загалом. Й сьогоднішня подія зайве тому підтвердження», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, керівник представницької влади краю подякував усім, хто долучився до будівництва та благоустрою новозбудованого корпусу навчального закладу, нагородивши представників підрядної організації, що виконувала будівельні роботи, та педагогічного колективу гімназії Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Іван Мунтян також відзначив високу якість будівельно-оздоблювальних робіт, виконаних у добудованому корпусі Сторожинецької гімназії №2, де віднині функціонуватиме повноцінний спортзал з роздягальнями та душовими, навчальні кабінети біології та хімії, фізики, інформатики, трудового навчання, а також дві групи на п’ятдесят дошкільнят.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua