Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Депутатський корпус зацікавлений передусім у розвитку обласних комунальних установ і підприємств та дотриманні вимог чинного законодавства

Прес-центр

Новини

16.01.2019 12:53

Іван Мунтян: Депутатський корпус зацікавлений передусім у розвитку обласних комунальних установ і підприємств та дотриманні вимог чинного законодавства |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, спілкуючись з керівниками обласних комунальних підприємств та установ сьогодні, 16 січня. Зокрема, керівник представницької влади краю заслухав інформацію про фінансове та матеріально-технічне забезпечення вказаних підприємств та установ, а також про забезпечення дотримання санітарних норм і правил утримання їх будівель та прилеглих територій. Також проаналізовано потребу у проведенні в окремих приміщеннях ремонтно-будівельних робіт, заміні інженерних мереж, придбанні нового обладнання та реалізації комплексу заходів з підвищення енергоефективності відповідних будівель.

«Головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги – Олександр Грушко як професійний менеджер для проведення ремонтних робіт у відділеннях та заміни інженерних мереж лікарні зумів залучити кошти не лише обласного бюджету, Державного фонду регіонального розвитку та декількох інших державних фондів, але й кошти іноземних грантодавців та кошти від реалізації транскордонних проектів. Відповідно, цілком природно незабаром лікарня швидкої медичної допомоги стане однією із найкращих в області. У свою чергу це означає збільшення кількості пацієнтів, адже люди завжди звертатимуться до тієї лікарні, яка зможе запропонувати їм кращі умови перебування та кращі медичні послуги. Що й казати: уже зараз 25 відсотків усіх направлень на лікування до лікарні швидкої медичної допомоги надходить, як не парадоксально, з обласної клінічної лікарні», – відзначив голова крайового парламенту Буковини, навівши приклад ефективного господарювання.

Відтак, обговорено питання кадрового забезпечення та збереження медичних служб різних профілів в умовах децентралізації та утворення об’єднаних територіальних громад.

Насамкінець Іван Мунтян подякував присутнім за роботу та наголосив, що депутатський корпус обласної ради зацікавлений передусім у розвитку обласних комунальних установ та підприємств, дотриманні в них усіх вимог та норм, передбачених чинним законодавством, добросовісному виконанні працівниками закладів своїх посадових обов’язків, дбайливому ставленні до своїх пацієнтів, підопічних та відвідувачів.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua