Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

19.04.2019 10:02
Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)


    1.Заяви щодо оренди нерухомого майна приймаються від юридичних та фізичних осіб.

19.04.2019 09:51
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням 28-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».

12.04.2019 09:52
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу".


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу". Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: комунальний заклад "Оршівський дитячий будинок санаторного типу", с. Оршівці, Кіцманський район, Чернівецька область.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Депутатський корпус зацікавлений передусім у розвитку обласних комунальних установ і підприємств та дотриманні вимог чинного законодавства

Прес-центр

Новини

16.01.2019 12:53

Іван Мунтян: Депутатський корпус зацікавлений передусім у розвитку обласних комунальних установ і підприємств та дотриманні вимог чинного законодавства |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, спілкуючись з керівниками обласних комунальних підприємств та установ сьогодні, 16 січня. Зокрема, керівник представницької влади краю заслухав інформацію про фінансове та матеріально-технічне забезпечення вказаних підприємств та установ, а також про забезпечення дотримання санітарних норм і правил утримання їх будівель та прилеглих територій. Також проаналізовано потребу у проведенні в окремих приміщеннях ремонтно-будівельних робіт, заміні інженерних мереж, придбанні нового обладнання та реалізації комплексу заходів з підвищення енергоефективності відповідних будівель.

«Головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги – Олександр Грушко як професійний менеджер для проведення ремонтних робіт у відділеннях та заміни інженерних мереж лікарні зумів залучити кошти не лише обласного бюджету, Державного фонду регіонального розвитку та декількох інших державних фондів, але й кошти іноземних грантодавців та кошти від реалізації транскордонних проектів. Відповідно, цілком природно незабаром лікарня швидкої медичної допомоги стане однією із найкращих в області. У свою чергу це означає збільшення кількості пацієнтів, адже люди завжди звертатимуться до тієї лікарні, яка зможе запропонувати їм кращі умови перебування та кращі медичні послуги. Що й казати: уже зараз 25 відсотків усіх направлень на лікування до лікарні швидкої медичної допомоги надходить, як не парадоксально, з обласної клінічної лікарні», – відзначив голова крайового парламенту Буковини, навівши приклад ефективного господарювання.

Відтак, обговорено питання кадрового забезпечення та збереження медичних служб різних профілів в умовах децентралізації та утворення об’єднаних територіальних громад.

Насамкінець Іван Мунтян подякував присутнім за роботу та наголосив, що депутатський корпус обласної ради зацікавлений передусім у розвитку обласних комунальних установ та підприємств, дотриманні в них усіх вимог та норм, передбачених чинним законодавством, добросовісному виконанні працівниками закладів своїх посадових обов’язків, дбайливому ставленні до своїх пацієнтів, підопічних та відвідувачів.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua