Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів нараду з керівниками обласних комунальних установ

Прес-центр

Новини

15.01.2019 15:04

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів нараду з керівниками обласних комунальних установ |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Нараду з директорами обласних комунальних установ медичного, соціального та освітнього профілів, засновником яких є Чернівецька обласна рада, провів голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян. Підбито підсумки фінансово-господарської діяльності закладів у минулому році та обговорено перспективи розвитку останніх, зокрема, відкриття паліативного відділення у КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» для надання допомоги діткам з особливими потребами.

Відтак розглянуто можливі шляхи вирішення проблемних питань, зокрема, оновлення застарілої матеріально-технічної бази та забезпечення необхідними медикаментами окремих обласних комунальних медичних закладів. Також проаналізовано наявні недоліки у роботі установ, які голова Чернівецької обласної ради рекомендував усунути у найкоротші строки.

«Ефективність роботи та розвиток кожної установи напряму залежить від позиції її керівника. Як приклад можу навести стан справ у лікарні швидкої медичної допомоги та обласній клінічній лікарні, а також приклад зі сфери місцевого самоврядування, де розвиток того чи іншого села чи громади залежить від лідерських якостей, професіоналізму та головне – від бажання сільського голови чи голови громади», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників наради.

Під час наради також обговорено питання можливої оптимізації структури обласних комунальних медичних закладів в контексті медичної реформи.

«У цьому питанні далеко не все залежить від обласної ради, більше того, стає очевидним, що у такий спосіб центр намагається передати функцію прийняття непопулярних рішень на місця. Втім хочу запевнити, що обласна рада, як засновник, обов’язково буде контролювати цей процес та зробить усе можливе, аби наші краяни і надалі отримували якісні медичні послуги», – підсумував керівник представницької влади регіону.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua