Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.03.2019 10:24
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області


    Конкурс складається з трьох лотів: Лот № 1 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. частина приміщення першого поверху будівлі площею 8,6 кв.м. вул. Головна, 29 в м. Чернівцях 2. приміщення будівлі літ Г площею 29,4 кв.м. вул. Півд-Кільцева, 1-а в м. Чернівцях Лот № 2 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. приміщення прохідної літ В площею 8,1 кв.м. пров. Текстильників, 1 в м. Чернівцях 2. приміщення складу літ Г площею 207 кв.м. 3. приміщення складу літ Д площею 13 кв.м. 4. приміщення бойлерної літ І площею 190,6 кв.м. 5. приміщення будівлі літ Ж площею 129 кв.м. Лот №3 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. приміщення будівлі літ А площею 636,2 кв.м. вул. Лермонтова, 6, в м. Чернівцях 2. частина цокольного приміщення будівлі пло-щею 93,7 кв.м. вул. Братів Руснаків, 11 в м. Чернівцях Термін виконання робіт з оцінки - не більше 10 календарних днів. Перелік документів, які необхідно подати: заяву на участь у конкурсі, копію установчого документа претендента; копію сертифіката суб’єкта оціночної ді-яльності, виданого претенденту Фондом державного майна України (у разі по-дання документів вперше); копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; пи-сьмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до про-ведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; інформацію про претендента, в якій зазначається досвід проведення незалежної оцінки подібного майна; конкурсну пропозицію, що подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості робіт, а також терміну їх виконання. Документи подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського,1 каб. 304. Останній день прийому документів на участь у конкурсі – 05.04.2019 до 16.00 год. Телефон для довідок: 52-39-27.

22.03.2019 10:13
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області


    Конкурс складається з одного лоту: Лот № 1 № Назва об’єкта Адреса 1. Майновий комплекс Чернівецького облас-ного комунального підприємства ʺБальнео-логіч¬ний санаторій ʺБрусницяʺ Чернівецька область, Кіцманський район, село Брусниця Термін виконання робіт з оцінки - не більше 20 календарних днів. Перелік документів, які необхідно подати: заяву на участь у конкурсі, копію установчого документа претендента; копію сертифіката суб’єкта оціночної ді-яльності, виданого претенденту Фондом державного майна України (у разі по-дання документів вперше); копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; пи-сьмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до про-ведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; інформацію про претендента, в якій зазначається досвід проведення незалежної оцінки подібного майна; конкурсну пропозицію, що подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості робіт, а також терміну їх виконання. Документи подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського,1 каб. 304. Останній день прийому документів на участь у конкурсі – 05.04.2019 до 16.00 год. Телефон для довідок: 52-39-27.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Задля зміцнення міждержавних взаємин і транскордонного співробітництва

Прес-центр

Новини

27.12.2018 16:35

Задля зміцнення міждержавних взаємин і транскордонного співробітництва  |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 27 грудня 2018 року, Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у протокольній зустрічі керівництва області з Державним секретарем Міністерства у справах румунів звідусіль паном Віктором Алексєєвим. Візит румунського посадовця відбувся за ініціативи в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Віктора Павлюка за підсумками попередньої двосторонньої зустрічі, яка відбулась у столиці Румунії місті Бухарест.

Керівник обласної представницької влади привітав урядовця сусідньої держави та висловив щиру вдячність Уряду та народу Румунії за послідовну підтримку зусиль українського народу щодо збереження та зміцнення державної незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Іван Мунтян тепло привітав поважних гостей з настанням благословенної пори Різдвяних і новорічних свят та побажав їм цілющих Божих благословень, усіх земних благ,  щедрот та гараздів, наснаги та успіхів в житті та щоденній праці.

 Учасники зустрічі обговорили пріоритетні напрями двосторонньої співпраці у сфері забезпечення національно-культурних потреб румунської громади Чернівецької області. Зокрема, йшлося про відновлення, реставрацію та перспективи діяльності літературно-меморіального музею класика румунської культури  Міхая Емінеску в Чернівцях та надання функцій управління відповідною спорудою на  чернівецькій вулиці імені Арона Пумнула румунській громаді області.  

Голова Чернівецької обласної ради зауважив, що ці та інші ініціативи румунської спільноти завжди знаходять відгук, розуміння та відповідне реагування з боку влади та громади Чернівецької області. «На теренах нашого багатомовного краю  неухильно дотримуються непорушних принципів міжнаціонального миру, толерантності та добросусідства», - наголосив Іван Мунтян.

Водночас, керівник крайового парламенту звернув увагу румунських гостей на нагальну потребу дієвої підтримки з боку Румунії ініціатив української сторони щодо поглиблення транскордонного співробітництва, зміцнення міждержавних та міжрегіональних контактів. Зокрема, йшлося про долю великого інфраструктурного проекту в рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014 -2020» щодо спорудження підїзних шляхів від смт. Красноїльськ Сторожинецького району до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Красноїльськ» з бюджетом, що складає 4,6 мільйона євро.

У звязку з тим, що наразі виконано близько 75 відсотків будівельних робіт зі спорудження цього пункту пропуску, Європейська Комісія розглядає можливість передачі зазначених коштів на реалізацію інших, менш важливих та перспективних проектів.

Іван Мунтян наголосив, що не можна миритися із ситуацією, коли 235 кілометрів українсько-румунського кордону обслуговує лише один пункт пропуску. Він висловив щирі сподівання щодо того, що румунська сторона активно підтримає Україну загалом та Чернівецьку область зокрема у прагненні зберегти проект «Покращення транскордонної інфраструктури  - відкриті двері до Європи» в основному переліку великих інфраструктурних проектів, які фінансуються Спільною операційною програмою «Румунія – Україна 2014 – 2020».

«Маю надію, що уряд Румунії підтримає український уряд у цьому питанні і також звернеться до Європейської Комісії з пропозицією залишити без змін зазначений перелік великих інфраструктурних проектів», - зазначив просадовець.

«Не доцільно штучно повязувати будівництво підїзних шляхів до МПП «Красноїльськ» із завершенням будівництва цього пункту пропуску», - підкреслив він.     

           «Вважаю, що стратегічною умовою повноцінного розвитку українсько-румунського транскордонного співробітництва у перспективі буде функціонування на території Чернівецької області щонайменше трьох пунктів перетину українсько-румунського кордону», - підсумував Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua