Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

03.12.2019 11:54
КОНКУРС ІНІЦІАТИВ МІСЦЕВИХ КАРПАТСЬКИХ ГРОМАД


    Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» оголошує Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Кінцевий термін подання заявок: до 9 грудня 2019 року. Пріоритети конкурсу: · популяризація історико-культурної спадщини; · збереження природної спадщини; · туризм. Територія реалізації: Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька області. Максимальний обсяг гранту для одного проекту – 250 тис. грн. Обов’язковий власний внесок не менше 20% загального бюджету проекту. Загальний бюджет Програми становить 10 млн грн (по 2,5 млн грн для кожної із областей). Участь у конкурсі можуть брати організації із території реалізації Програми, зокрема: · Органи місцевого самоврядування; · Громадські організації; · Благодійні фонди; · Комунальні організації (установи, заклади). Проектні пропозиції потрібно надсилати: · електронний варіант: шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті http://ekarpaty.com/ · друкований варіант на адресу: Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна». Вул. Винниченка, 12, м. Львів, 79008 Детальну інформацію можна одержати на сайті Асоціації http://ekarpaty.com/programa-pidtrimki-initsiativ-mistsevih-karpatskih-gromad-konkursniy-nabir-na-2020-rik/

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Задля зміцнення міждержавних взаємин і транскордонного співробітництва

Прес-центр

Новини

27.12.2018 16:35

Задля зміцнення міждержавних взаємин і транскордонного співробітництва  |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 27 грудня 2018 року, Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у протокольній зустрічі керівництва області з Державним секретарем Міністерства у справах румунів звідусіль паном Віктором Алексєєвим. Візит румунського посадовця відбувся за ініціативи в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Віктора Павлюка за підсумками попередньої двосторонньої зустрічі, яка відбулась у столиці Румунії місті Бухарест.

Керівник обласної представницької влади привітав урядовця сусідньої держави та висловив щиру вдячність Уряду та народу Румунії за послідовну підтримку зусиль українського народу щодо збереження та зміцнення державної незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Іван Мунтян тепло привітав поважних гостей з настанням благословенної пори Різдвяних і новорічних свят та побажав їм цілющих Божих благословень, усіх земних благ,  щедрот та гараздів, наснаги та успіхів в житті та щоденній праці.

 Учасники зустрічі обговорили пріоритетні напрями двосторонньої співпраці у сфері забезпечення національно-культурних потреб румунської громади Чернівецької області. Зокрема, йшлося про відновлення, реставрацію та перспективи діяльності літературно-меморіального музею класика румунської культури  Міхая Емінеску в Чернівцях та надання функцій управління відповідною спорудою на  чернівецькій вулиці імені Арона Пумнула румунській громаді області.  

Голова Чернівецької обласної ради зауважив, що ці та інші ініціативи румунської спільноти завжди знаходять відгук, розуміння та відповідне реагування з боку влади та громади Чернівецької області. «На теренах нашого багатомовного краю  неухильно дотримуються непорушних принципів міжнаціонального миру, толерантності та добросусідства», - наголосив Іван Мунтян.

Водночас, керівник крайового парламенту звернув увагу румунських гостей на нагальну потребу дієвої підтримки з боку Румунії ініціатив української сторони щодо поглиблення транскордонного співробітництва, зміцнення міждержавних та міжрегіональних контактів. Зокрема, йшлося про долю великого інфраструктурного проекту в рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014 -2020» щодо спорудження підїзних шляхів від смт. Красноїльськ Сторожинецького району до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Красноїльськ» з бюджетом, що складає 4,6 мільйона євро.

У звязку з тим, що наразі виконано близько 75 відсотків будівельних робіт зі спорудження цього пункту пропуску, Європейська Комісія розглядає можливість передачі зазначених коштів на реалізацію інших, менш важливих та перспективних проектів.

Іван Мунтян наголосив, що не можна миритися із ситуацією, коли 235 кілометрів українсько-румунського кордону обслуговує лише один пункт пропуску. Він висловив щирі сподівання щодо того, що румунська сторона активно підтримає Україну загалом та Чернівецьку область зокрема у прагненні зберегти проект «Покращення транскордонної інфраструктури  - відкриті двері до Європи» в основному переліку великих інфраструктурних проектів, які фінансуються Спільною операційною програмою «Румунія – Україна 2014 – 2020».

«Маю надію, що уряд Румунії підтримає український уряд у цьому питанні і також звернеться до Європейської Комісії з пропозицією залишити без змін зазначений перелік великих інфраструктурних проектів», - зазначив просадовець.

«Не доцільно штучно повязувати будівництво підїзних шляхів до МПП «Красноїльськ» із завершенням будівництва цього пункту пропуску», - підкреслив він.     

           «Вважаю, що стратегічною умовою повноцінного розвитку українсько-румунського транскордонного співробітництва у перспективі буде функціонування на території Чернівецької області щонайменше трьох пунктів перетину українсько-румунського кордону», - підсумував Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua