Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.03.2019 10:24
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області


    Конкурс складається з трьох лотів: Лот № 1 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. частина приміщення першого поверху будівлі площею 8,6 кв.м. вул. Головна, 29 в м. Чернівцях 2. приміщення будівлі літ Г площею 29,4 кв.м. вул. Півд-Кільцева, 1-а в м. Чернівцях Лот № 2 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. приміщення прохідної літ В площею 8,1 кв.м. пров. Текстильників, 1 в м. Чернівцях 2. приміщення складу літ Г площею 207 кв.м. 3. приміщення складу літ Д площею 13 кв.м. 4. приміщення бойлерної літ І площею 190,6 кв.м. 5. приміщення будівлі літ Ж площею 129 кв.м. Лот №3 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. приміщення будівлі літ А площею 636,2 кв.м. вул. Лермонтова, 6, в м. Чернівцях 2. частина цокольного приміщення будівлі пло-щею 93,7 кв.м. вул. Братів Руснаків, 11 в м. Чернівцях Термін виконання робіт з оцінки - не більше 10 календарних днів. Перелік документів, які необхідно подати: заяву на участь у конкурсі, копію установчого документа претендента; копію сертифіката суб’єкта оціночної ді-яльності, виданого претенденту Фондом державного майна України (у разі по-дання документів вперше); копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; пи-сьмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до про-ведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; інформацію про претендента, в якій зазначається досвід проведення незалежної оцінки подібного майна; конкурсну пропозицію, що подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості робіт, а також терміну їх виконання. Документи подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського,1 каб. 304. Останній день прийому документів на участь у конкурсі – 05.04.2019 до 16.00 год. Телефон для довідок: 52-39-27.

22.03.2019 10:13
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області


    Конкурс складається з одного лоту: Лот № 1 № Назва об’єкта Адреса 1. Майновий комплекс Чернівецького облас-ного комунального підприємства ʺБальнео-логіч¬ний санаторій ʺБрусницяʺ Чернівецька область, Кіцманський район, село Брусниця Термін виконання робіт з оцінки - не більше 20 календарних днів. Перелік документів, які необхідно подати: заяву на участь у конкурсі, копію установчого документа претендента; копію сертифіката суб’єкта оціночної ді-яльності, виданого претенденту Фондом державного майна України (у разі по-дання документів вперше); копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; пи-сьмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до про-ведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; інформацію про претендента, в якій зазначається досвід проведення незалежної оцінки подібного майна; конкурсну пропозицію, що подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості робіт, а також терміну їх виконання. Документи подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського,1 каб. 304. Останній день прийому документів на участь у конкурсі – 05.04.2019 до 16.00 год. Телефон для довідок: 52-39-27.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Нам довірили приймати відповідальні рішення, що мають за мету покращення життя наших краян

Прес-центр

Новини

22.12.2018 14:44

Іван Мунтян: Нам довірили приймати відповідальні рішення, що мають за мету покращення життя наших краян |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян під час засідання колегії Чернівецької обласної державної адміністрації, що відбулося сьогодні, 22 січня.

Учасники засідання розглянули питання про стан роботи системи соціального захисту населення у сфері державних соціальних допомог, пільг та субсидій, про підвищення якості обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення та хід виконання заходів, передбачених Регіональною програмою щодо покращення обслуговування населення установами Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на 2017-2020 роки у 2018 році, про виконання плану заходів з оптимізації мережі закладів освіти Чернівецької області на 2017-2018 навчальний рік, а також заслухали інформацію військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату Віталія Чурая про стан призову на строкову військову службу в області.

Так, коментуючи інформацію директора Департаменту соціального захисту населення Чернівецької облдержадміністрації Віталія Савкіна про санаторно-курортне оздоровлення учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, Іван Мунтян наголосив на тому, що і влада, і громада нашого краю зацікавлені насамперед не у звітах, а у реальному забезпеченні соціальних гарантій наших захисників. «В тому числі нормального вирішення потребує й питання виділення нашим захисникам земельних ділянок. У випадку якщо якесь питання не має механізму вирішення на регіональному рівні, ви завжди можете звернутися з відповідними ініціативами до обласної ради. Депутати обов’язково їх розглянуть та приймуть необхідні звернення до центральних органів влади чи керівництва нашої держави», – додав посадовець.

У свою чергу під час обговорення питання про оптимізацію мережі закладів освіти області голова Чернівецької обласної ради звернув увагу членів колегії та директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Оксани Палійчук на те, що коли мова йде про дітей, надто – про дітей з особливими потребами та дітей, які потребують соціального супроводу, потрібно враховувати усі аспекти цього процесу. «Ми просто не маємо права зважати лише на сухі цифри. Так, розумна оптимізація потрібна, і так, потрібно підвищувати ефективність роботи окремих закладів освіти, в тому числі спеціальних. Водночас, перед тим, як приймати будь-які радикальні рішення щодо реорганізації відповідних закладів освіти, потрібно досконало вивчити ситуацію, адже будь-яке неправильно прийняте рішення матиме як наслідок поламані дитячі долі», – відзначив Іван Мунтян та запропонував створити робочу групу для всебічного вивчення згаданого питання, до складу якої включити депутатів обласної ради.

«Адже саме нам було довірено приймати відповідальні рішення, що мають за мету покращення життя наших краян. Відповідно прошу усіх учасників засідання у новому році зробити для цього усе можливе», – підсумував керівник представницької влади краю.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua