Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Іван Мунтян: Авторитет та значні заслуги ветеранів органів внутрішніх справ області залишаються незмінними

Прес-центр

Новини

20.12.2018 16:41

Іван Мунтян: Авторитет та значні заслуги ветеранів органів внутрішніх справ області залишаються незмінними |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян сьогодні, 20 грудня, звертаючись до учасників урочистих зборів, що відбулися в Головному управлінні Національної поліції в Чернівецькій області до Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.

«Органи внутрішніх справ Чернівецької області здавна славилися своїми кадрами. Що й казати: наша область і досі вважається вкрай непривабливою для злочинців, оскільки справедливе покарання знаходить порушників закону у найкоротші строки. Більше того, вихідці з лав органів внутрішніх справ Буковини очолювали обласні управління міліції інших регіонів країни, призначалися міністрами та заступниками міністрів внутрішніх справ, обиралися депутатами Верховної Ради України. З часом у діяльності та структурі органів внутрішніх справ багато чого змінилося, міліцію було реформовано у поліцію. Втім одне залишилося незмінним: незаперечний авторитет та значні заслуги ветеранів служби», – відзначив посадовець у своєму вітальному слові.

Відтак, Іван Мунтян подякував ветеранам органів внутрішніх справ області за багаторічну сумлінну службу та значний особистий внесок у розвиток правоохоронної системи нашого краю. Ветеранів служби Івана Довгана та Михайла Лупу керівник представницької влади регіону нагородив Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», а їхніх побратимів – Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua