Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

15.09.2020 12:23
Про розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року


    Згідно постанови Центральної виборчої комісії від 10 вересня 2020 року № 246 розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становить: 151 617 грн. Рахунок Чернівецької обласної ТВК для грошової застави: UA838201720355219001020161130.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Духовне життя >  Буковину з архіпастирським візитом відвідав Блаженніший Святослав

Прес-центр

Новини

09.12.2018 18:00

Буковину з архіпастирським візитом відвідав Блаженніший Святослав |  Духовне життя

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 9 грудня, у столиці Буковини з патріаршим візитом перебуває Верховний Архієпископ Києво-Галицький, Митрополит Київський Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук). Так, з нагоди 1-ї річниці заснування Чернівецької єпархії УГКЦ Блаженніший Святослав очолив урочисту Літургію у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці у Чернівцях.

По завершенню Літургії Главу Української Греко-Католицької Церкви привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Посадовець подякував Блаженнішому Святославу за його значний особистий внесок у розбудову нашої держави і краю, за патріотичну позицію та допомогу українському Сходу. Відтак, за плідну церковну діяльність з утвердження у суспільстві ідеалів духовності, гуманізму та милосердя Іван Мунтян нагородив Блаженнішого Святослава Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Такою ж відзнакою за багаторічне пасторське служіння, значний особистий внесок у відродження Української Греко-Католицької Церкви на Буковині, та з нагоди 50-річчя від дня народження керівник представницької влади краю Іван Мунтян нагородив настоятеля Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ отця Валерія Сиротюка.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua