Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян взяв участь у засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад

Прес-центр

Новини

04.12.2018 15:56

Іван Мунтян взяв участь у засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» відбулося сьогодні, 4 грудня, у м. Києві за головування президента Асоціації Сергія Чернова. Участь у засіданні взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, який є членом Правління.

Учасники засідання розглянули низку питань організаційного характеру, а також обмінялися думками щодо перебігу та результатів реформи місцевого самоврядування та процесу децентралізації державної влади. Зокрема, жваве обговорення викликало питання децентралізації рентних платежів у нафтогазовій сфері.

Так, члени правління – голови обласних рад висловили певне обурення та запропонували звернутися до Верховної Ради України щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України, якими передбачити справедливий розподіл рентної плати за користування надрами. За словами учасників обговорення, нині до місцевих бюджетів на розвиток інфраструктури, підвищення рівня життя місцевого населення та покращення екологічної ситуації територій, де здійснюється видобуток нафти й газу, відраховується 5 відсотків рентної плати. Натомість, представники регіонів України запропонували підвищити вказану ставку, затвердивши її межі від 5 до 10 відсотків

У свою чергу Іван Мунтян ознайомив колег з позицією Чернівецької обласної ради щодо недопущення обмеження повноважень органів місцевого самоврядування у сфері надрокористування та приведення постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами» від 30.05.2011 №615 у відповідність до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

«Депутати крайового парламенту Буковини вважають дискримінаційними положення постанови про мовчазну згоду та сам факт скорочення терміну розгляду обласною радою подань Державної служби геології та надр України з 90 до 45 днів», – наголосив посадовець.

Позицію голови крайового парламенту Буковини підтримав президент Асоціації Сергій Чернов, який відзначив, що ситуація потребує широкого громадського обговорення, а діалог центру з регіонами – нормалізації з метою цивілізованого вирішення відповідних питань.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua