Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян зустрівся з представниками трудового колективу обласної клінічної лікарні

Прес-центр

Новини

03.12.2018 17:50

Іван Мунтян зустрівся з представниками трудового колективу обласної клінічної лікарні |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Зустріч голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна з представниками трудового колективу ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня» відбулася сьогодні, 3 грудня. Так, голова крайового парламенту Буковини обговорив з керівниками структурних підрозділів медичної установи перспективи розвитку останньої в контексті рішення 27-ї сесії Чернівецької обласної ради від 21.11.2018 №182-27/18 «Про реорганізацію шляхом перетворення обласної комунальної установи «Чернівецька обласна клінічна лікарня» в обласне комунальне некомерційне підприємство «Чернівецька обласна клінічна лікарня».

Зокрема, Іван Мунтян ознайомив учасників зустрічі зі змістом розпорядження «Про створення комісії з реорганізації обласної комунальної установи «Чернівецька обласна клінічна лікарня», виданого ним на виконання вказаного рішення сесії обласної ради, представив голову комісії – заступника головного лікаря з хірургічної допомоги Бориса Ситенка, а також запевнив у тому, що за потреби обласна рада надасть колективу установи необхідний юридичний супровід та допомогу.

«Нині, в процесі децентралізації влади у регіони, на жаль, передаються «повноваження» з оптимізації існуючої мережі закладів соціальної інфраструктури, в тому числі лікувально-профілактичних закладів. Так, реформою охорони здоров’я передбачається фінансування закладів охорони здоров’я не за розміром ліжкового фонду, а відповідно до чисельності населення та кількості наданих послуг. Тому якщо зараз ми не підійдемо до вирішення цього питання по-господарницьки, то вже у недалекому майбутньому матимемо зовсім невтішні наслідки, адже постане питання про існування деяких медичних закладів обласного рівня, які десятиліттями надавали послуги буковинцям. Водночас, хочу запевнити, що обласна рада у межах своїх повноважень робитиме усе можливе, щоб захистити права пацієнтів та інтереси трудового колективу обласної клінічної лікарні», – наголосив посадовець, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua