Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Іван Мунтян: Десятки країн світу визнали Голодомор актом геноциду проти українського народу

Прес-центр

Новини

24.11.2018 15:15

Іван Мунтян: Десятки країн світу визнали Голодомор актом геноциду проти українського народу |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 24 листопада, під час урочисто-жалобного зібрання, що відбулося на території меморіального комплексу на розі вулиць Руської і Тараса Шевченка обласного центру на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

«Вісімдесят п’ять років тому страшною мученицькою смертю загинуло щонайменше 4 мільйони українців. Ще 6 мільйонів українців так ніколи і не побачили Божий світ. Такою була страшна ціна за волелюбність українського народу. Так, територія нашої області не була охоплена жахіттями Голодомору 1932-1933 років, водночас, переконавшись у жахливій ефективності своїх злочинних методів, радянська влада організувала штучний голод у нас на Бессарабії у 1946-1947 роках. Сьогодні десятки країн світу визнали Голодомор актом геноциду проти українського народу, зокрема, таке рішення ухвалили 20 штатів та Сенат Сполучених Штатів Америки, де свого часу у Вашингтоні я мав за честь покласти пам’ятні колоски до меморіалу жертвам Голодомору 1932-1933 років. Ми довіку будемо пам’ятати та сумувати за мільйонами заморених страшним голодом українців. Разом з тим, ми не повинні втрачати пильності, адже нині кремлівські спадкоємці організаторів голодомору в Україні вкотре вирішили знищити волелюбний український народ та Українську Державу. Вони захопили Крим та продовжують убивати патріотів України на Донбасі. Незважаючи на це, я вірю, що мудрий український народ не дасть ввести себе в оману та не дозволить зламати нашу єдність та нашу віру у європейське майбутнє України. З Божою допомогою ми дамо гідну відсіч будь-яким зазіханням Росії на нашу незалежність, на нашу територію, на нашу свободу та суверенітет і переможемо!», – відзначив посадовець, звертаючись до учасників зібрання.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua