Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

19.04.2019 10:02
Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)


    1.Заяви щодо оренди нерухомого майна приймаються від юридичних та фізичних осіб.

19.04.2019 09:51
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням 28-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».

12.04.2019 09:52
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу".


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу". Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: комунальний заклад "Оршівський дитячий будинок санаторного типу", с. Оршівці, Кіцманський район, Чернівецька область.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Засідання сесії обласної ради >  На пленарному засіданні 27-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

21.11.2018 19:04

На пленарному засіданні 27-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради |  Засідання сесії обласної ради

Тема новини: Назва теми

Пленарне засідання 27-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради VII скликання під головуванням керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна відбулось сьогодні, 21 листопада.

У результаті тривалого обговорення учасники пленарного засідання вирішили надати обґрунтовану відмову на подання Державної служи геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціальних дозволів на розвідку та користування надрами Дихтинецької площі, яка знаходиться на території Путильського району, а також Таталівської площі, яка знаходиться на території Вижницького району.

Відтак, народні обранці ухвалили рішення щодо реорганізації шляхом перетворення обласних комунальних установ «Обласна дитяча клінічна лікарня», «Чернівецька обласна клінічна лікарня» та «Лікарня швидкої медичної допомоги» в обласні комунальні некомерційні підприємства, затвердили програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2019-2021 роки та внесли зміни до Комплексної програми молодіжної політики у Чернівецькій області на 2016-2020 роки.

Депутати також прийняли звернення до Президента України щодо започаткування та відзначення Дня української пісні, взяли до відома інформацію про реагування на звернення депутатів Чернівецької обласної ради до центральних органів виконавчої влади, розглянули низку інших питань життєдіяльності територіальних громад сіл, селищ та міст нашого краю.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua