Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Коментарі >  Окремі аспекти управління обласною радою майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст області

Прес-центр

Новини

08.11.2018 09:47

Окремі аспекти управління обласною радою майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст області  |  Коментарі

Тема новини: Назва теми

Одним із важливих напрямів діяльності Чернівецької обласної ради є управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Так, під час пленарного засідання 25-ї позачергової сесії обласної ради, що відбулося 30 жовтня цього року, начальник юридичного відділу виконавчого апарату Чернівецької обласної ради Степан Чернушка дав вичерпний коментар щодо представлення обласними радами спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст, зокрема, в частині управління комунальним майном.

Так, посадовець відзначив, що у пункті 10 Перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» вказано, що майно, передане до комунальної власності областей і районів, а також набуте на інших законних підставах, є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст, управління яким відповідно до Конституції України здійснюють районні та обласні ради або уповноважені ними органи. Аналогічні норми закріплено в статті 16 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та в статті 327 Цивільного кодексу України.

Також посилаючись на відповідні судові рішення, Степан Чернушка аргументовано відкинув усі неправдиві звинувачення на адресу Чернівецької обласної ради щодо привласнення у протизаконний спосіб нерухомого майна територіальної громади м. Чернівців, які періодично з’являються у соціальних мережах та окремих ЗМІ регіону.

«Жодних рішень судів, які свідчили би про те, що Чернівецька обласна рада у незаконний спосіб привласнювала будь-яке майно територіальної громади міста Чернівці, на даний час немає. Відповідно будь-яка інформація про те, що обласна рада діє не в межах повноважень і привласнює чиєсь майно, є неправдивою та не відповідає дійсності. Водночас, є низка судових рішень, які свідчать про те, що Чернівецька міська рада попередніх скликань неодноразово намагалася привласнити майно, управління яким здійснює обласна рада», – наголосив Степан Чернушка.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua