Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  У лікарні швидкої медичної допомоги відкрито оновлене дитяче відділення травматології та ортопедії

Прес-центр

Новини

06.11.2018 14:05

У лікарні швидкої медичної допомоги відкрито оновлене дитяче відділення травматології та ортопедії |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 6 листопада, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян ознайомився з якістю робіт з реконструкції та переобладнання, нещодавно завершених у дитячому відділенні травматології та ортопедії ОКУ «Лікарні швидкої медичної допомоги на вул. Фастівській, 2 обласного центру.

Так, окрім оздоблювальних робіт у відділені за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та коштів обласного бюджету (майже 9 млн. грн.) було здійснено заміну старих дерев’яних вікон та дверей на енергозберігаючі металопластикові, облаштовано сучасні системи водопостачання, опалення, пожежної сигналізації та освітлення, а також створено максимально комфортні умови для цілодобового перебування у відділенні пацієнтів та медичного персоналу. Вже незабаром відділення буде устатковано сучасною операційною та діагностичною медичною апаратурою.

За словами голови крайового парламенту Буковини Івана Мунтяна, депутатський корпус Чернівецької обласної ради VII скликання приділяє особливу увагу вирішенню проблемних питань у медичних закладах комунальної форми власності, що перебувають в управлінні обласної ради.

«Протягом останніх декількох років були проведені масштабні роботи з реконструкції та переоснащення відділень лікарні швидкої медичної допомоги. В тому числі це заслуга головного лікаря лікарні – Олександра Івановича Грушка, який є не лише висококваліфікованим медиком, але й має неабиякі менеджерські здібності. Саме тому лікарня швидкої медичної допомоги є лідером в області із залучення грантових коштів, що у нинішніх непростих умовах є надзвичайно важливим. Сподівання, що у нових комфортних умовах лікарі зможуть ще краще надавати невідкладну допомогу своїм юним пацієнтам, яким також буде набагато приємніше перебувати на лікуванні», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак за самовіддану працю та високий професіоналізм посадовець нагородив колектив лікарні Подякою Чернівецької обласної ради, а завідувача згаданого вище відділення лікарні Андрія Мартинова – Почесною грамотою Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua