Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  АНОНС >  З метою підвищення енергоефективності об’єднаних територіальних громад

Прес-центр

Новини

06.11.2018 17:57

З метою підвищення енергоефективності об’єднаних територіальних громад |  АНОНС

Тема новини: Назва теми

У рамках Всеукраїнської програми сприяння підвищення енергоефективності об’єднаних територіальних громад 14 листопада 2018 року  о  9:30 в смт. Глибока Чернівецької області (вул. Шевченка, 5) відбудеться семінар «Комплексний підхід до енергоефективності в об’єднаній територіальній громаді» за участю відомих експертів з питань енергоефективності. Організаторами заходу є  Регіональне представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні, громадська організація «Енергійна країна» та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

 До участі у семінарі запрошуються керівники об’єднаних територіальних громад та старости, фахівці відповідного профілю ОТГ, районних державних адміністрацій, керівники та головні інженери закладів комунальної форми власності, депутати рад різних рівнів, громадські активісти, представники ЗМІ.

Програма заходу передбачає презентації та дискусії за темами: технічно-економічне обґрунтування проектів у сфері енергозбереження, організація системи енергоменеджменту та енергомоніторингу,  технічні та організаційні інструменти впровадження проектів енергоефективності, інструменти підтримки з боку державної влади, альтернативна енергетика для об’єктів комунальної власності та для приватних домогосподарств.

Для реєстрації потрібно відправити лист із зазначенням прізвища, імені та по батькові, контактних даних та посад учасників на адресу електронної пошти: ek.ua@ukr.net або maria.koval@fes.kiev.ua до 9 листопада 2018 року.

 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua