Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Низький уклін усім, хто боровся й бореться за Україну!

Прес-центр

Новини

03.11.2018 18:46

Іван Мунтян: Низький уклін усім, хто боровся й бореться за Україну! |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час урочистих збрів, що відбулися у приміщенні Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської до 100-річчя Буковинського народного віча.

«Сьогодні Буковина відзначає сторіччя Буковинського віча, на якому наші предки прийняли мудре рішення, яке є прикладом того, як треба боротися за Україну. На превеликий жаль, нині на Сході знову триває боротьба за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. І знову Герої віддають свої життя за те, щоб усі ми жилі в мирі та спокої. Низький уклін усім, хто боровся й бореться за Україну та український народ. Закликаю усіх бути гідними пам’яті патріотів України та наших Героїв, які віддали свої життя за Батьківщину та усіх нас», – відзначив Іван Мунтян, вітаючи учасників урочистого зібрання.

Відтак, посадовець вручив Юлії Боднар Почесну відзнаку Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», якою посмертно нагороджено її чоловіка – учасника бойових дій в антитерористичній операції на Сході України Петра Боднаря. Такими ж відзнаками Іван Мунтян нагородив народних артистів України Павла Двірського та Ярослава Солтиса, а також активного учасника Революції Гідності Іллю Яреміцу. Депутату Чернівецької обласної ради Світлані Фочук керівник представницької влади краю за заслуги перед Україною вручив Грамоту Верховної Ради України.

У свою чергу Почесними грамотами та подарунками Чернівецької обласної ради голова крайового парламенту Буковини відзначив волонтерів Юрія Сметаніна і Юрія Манка та військовослужбовців Чернівецького прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича, що брали участь у бойових діях в операції Об’єднаних сил на Сході України, Валерія Візнюка і Сергія Беженаря.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua