Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  Чернівецька обласна рада підтримала проведення Всеукраїнської естафети єднання

Прес-центр

Новини

05.11.2018 17:22

Чернівецька обласна рада підтримала проведення Всеукраїнської естафети єднання |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

Підтримали депутатів Фастівської міської ради Київської області та ухвалили звернення до Президента України щодо проведення Всеукраїнського заходу «Естафета єднання» з нагоди відзначення 100-річчя проголошення Соборності України депутати Чернівецької обласної ради на 26-й урочистій сесії крайового парламенту Буковини.

«Враховуючи важливість даної події у процесі консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення українського народу, з метою вшанування традицій боротьби за незалежність та соборність Української землі, багатовікової історії національного державотворення, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави, у зв’язку з відзначенням 100-річчя проголошення Соборності України, депутати Чернівецької обласної ради звертаються до Вас з пропозицією щодо підтримки Всеукраїнського заходу «Естафета єднання» на державному рівні», – йдеться у тексті звернення.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua