Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  З нагоди 100-річчя Буковинського народного віча

Прес-центр

Новини

03.11.2018 10:27

З нагоди 100-річчя Буковинського народного віча |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Керуючий справами Чернівецької обласної ради Микола Борець взяв участь у церемонії покладання квітів до памятника воякам Буковинського куреня та памятника генію українського народу Тарасу Григоровичу Шевченку. Урочистості відбулись 3 листопада 2018 року у середмісті Чернівців з нагоди 100-річчя Буковинського народного віча 3 листопада 1918 року.

       Представники керівництва області та Чернівців, керівники силових структур та правоохоронних органів, громадські активісти поклали лампадки до Стели полеглим Героям Революції Гідності та російсько-української війни на Сході України.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua