Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Задля збереження здоров’я та життя

Прес-центр

Новини

01.11.2018 18:22

Задля збереження здоров’я та життя |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

З роботою та основними техніко-експлуатаційними характеристиками нещодавно встановленого у радіологічному відділенні Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру багатофункціонального рентген-терапевтичного апарату «Терад 200» голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян сьогодні, 2 листопада.

«Більше 20 років пацієнти обласного онкодиспансеру чекали на встановлення сучасного багатофункціонального медобладнання, яке би відповідало світовим стандартам лікування злоякісних та доброякісних новоутворень. До слова, апарат, на якому донедавна здійснювалися відповідні медичні маніпуляції був 1967 року випуску та не дозволяв проводити точкову променеву терапію. Обласна рада робить усе залежне задля забезпечення нашого онкодиспансеру сучасним обладнанням. Зокрема, на придбання цього вкрай потрібного апарату рішенням сесії з обласного бюджету було виділено понад 10 мільйонів гривень. Сума чимала, але якщо взяти до уваги той факт, що відтепер отримувати кваліфіковану медичну допомогу зможе тисяча пацієнтів на рік, то одразу стає зрозумілим, наскільки правильним та важливим було це рішення. Адже коли мова йде про збереження людського життя, стає зрозуміло, що з ремонтом доріг чи будівництвом нових закладів можна трохи зачекати. До слова, наступного року ще 29 мільйонів гривень планується спрямувати для покращення умов перебування пацієнтів диспансеру», – наголосив керівник представницької влади краю, звертаючись до буковинських онкологів та їх колег, які прибули з Житомирської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Відтак, Іван Мунтян подякував за високий професіоналізм та самовіддану працю медичному персоналу обласного онкологічного диспансеру та, користуючись урочистою нагодою, вручив головному лікарю установи Іллі Тащуку Подяку Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua