Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Буковинське віче продемонструвало щирі наміри буковинців мирним шляхом забезпечити реалізацію своїх невід’ємних прав і свобод

Прес-центр

Новини

01.11.2018 14:37

Іван Мунтян: Буковинське віче продемонструвало щирі наміри буковинців мирним шляхом забезпечити реалізацію своїх невід’ємних прав і свобод |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова чернівецької обласної ради Іван Мунтян, сьогодні, 2 листопада, відкриваючи Міжнародну науково-практичну конференцію «Буковинське віче 3 листопада 1918 року: сто років від ідеї до реалізації», яка розпочала свою роботу на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

«Ця знаменна в історії нашого краю подія стала яскравим прикладом цивілізованого вирішення доленосних питань національного, територіального та політичного самовизначення. Так, Буковинське віче продемонструвало усій світовій спільноті щирі наміри українців Буковини мирним шляхом забезпечити реалізацію своїх невід’ємних громадянських та політичних прав і свобод. Нині, як і століття тому, український народ знову бореться за соборність та незалежність своєї держави та що у цій боротьбі нас підтримують країни Європейського Союзу та увесь цивілізований світ. Тож закликаю усіх берегти та примножувати національно-патріотичний спадок, який ми отримали від предків, а також гідно шанувати новітніх Героїв України», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до делегатів конференції.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua