Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Буковину з робочим візитом відвідав Ертурул Апакан

Прес-центр

Новини

01.11.2018 12:56

Буковину з робочим візитом відвідав Ертурул Апакан |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 2 листопада, до столиці Буковини з робочим візитом прибув Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні пан Ертурул Апакан. Під час протокольної зустрічі з Послом Організації з безпеки і співробітництва в Європі поспілкувався голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Зокрема, керівник представницької влади області висловив переконання у тому, що багаторічна дипломатична діяльність пана Ертурула Апакана в Організації Об’єднаних Націй стане надійною запорукою подальшої успішної роботи Спеціальної моніторингової місії в Україні. Іван Мунтян також подякував пану Послу за діяльність групи спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в місті Чернівці на чолі з її координатором паном Оріано Мікалетті.

Відтак посадовець поінформував пана Апакана про склад депутатського корпусу Чернівецької обласної ради, історію багатонаціонального Буковинського краю, міжнародну та міжрегіональну співпрацю, що здійснюється в рамках різноманітних транскордонних проектів.

«Вважаю символічним те, що Ваш сьогоднішній візит відбувається напередодні 100-річчя Буковинського народного віча. Адже сто років тому наші предки обрали максимально цивілізований та мирний шлях реалізації свого права на возз’єднання з рештою українських земель. Власне споконвічні буковинські традиції мирного співіснування представників різних народів лягли в основу сучасної моделі неконфліктного вирішення будь-яких суперечливих питань чи ситуацій. Ви може особисто переконатися в ефективності цієї моделі, яка дозволяє ефективно взаємодіяти представникам усіх політичних сил, національних спільнот та конфесій задля досягнення головної мети – підвищення рівня добробуту буковинців та розвитку нашого краю», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до високого гостя.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua