Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Буковину з робочим візитом відвідав Ертурул Апакан

Прес-центр

Новини

01.11.2018 12:56

Буковину з робочим візитом відвідав Ертурул Апакан |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 2 листопада, до столиці Буковини з робочим візитом прибув Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні пан Ертурул Апакан. Під час протокольної зустрічі з Послом Організації з безпеки і співробітництва в Європі поспілкувався голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Зокрема, керівник представницької влади області висловив переконання у тому, що багаторічна дипломатична діяльність пана Ертурула Апакана в Організації Об’єднаних Націй стане надійною запорукою подальшої успішної роботи Спеціальної моніторингової місії в Україні. Іван Мунтян також подякував пану Послу за діяльність групи спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в місті Чернівці на чолі з її координатором паном Оріано Мікалетті.

Відтак посадовець поінформував пана Апакана про склад депутатського корпусу Чернівецької обласної ради, історію багатонаціонального Буковинського краю, міжнародну та міжрегіональну співпрацю, що здійснюється в рамках різноманітних транскордонних проектів.

«Вважаю символічним те, що Ваш сьогоднішній візит відбувається напередодні 100-річчя Буковинського народного віча. Адже сто років тому наші предки обрали максимально цивілізований та мирний шлях реалізації свого права на возз’єднання з рештою українських земель. Власне споконвічні буковинські традиції мирного співіснування представників різних народів лягли в основу сучасної моделі неконфліктного вирішення будь-яких суперечливих питань чи ситуацій. Ви може особисто переконатися в ефективності цієї моделі, яка дозволяє ефективно взаємодіяти представникам усіх політичних сил, національних спільнот та конфесій задля досягнення головної мети – підвищення рівня добробуту буковинців та розвитку нашого краю», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до високого гостя.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua