Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Чернівецькій облпрофраді – 70!

Прес-центр

Новини

31.10.2018 14:08

Чернівецькій облпрофраді – 70! |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

З поважним ювілеєм керівництво, членів та актив Чернівецької обласної ради професійних спілок привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян сьогодні, 31 жовтня.

«За час, що минув, відбулося чимало змін у політичному та громадському житті нашої держави, проте навіть у суворих умовах сьогодення облпрофрада зуміла зберегти свій авторитет, насамперед, завдяки високому рівню організації роботи галузевих профспілок. В принципі, перед представницькою владою краю та облпрофрадою стоять однакові завдання – покращення умов праці та загального добробуту буковинців. Саме тому і влада, і профспілки повинні зробити усе можливе, щоб виправдати довіру людей. Через декілька днів усі ми відзначатимемо знакову в історії нашого краю подію – 100 років з дня проведення Буковинського народного віча, учасники якого одностайно заявили про своє бажання возз’єднатися з матір’ю – Україною. Впевнений, що нинішні та прийдешні покоління буковинців гідно дотримуватимуться шляху, обраного учасниками віча 1918 року, адже у єдиній, соборній та незалежній Україні на нас чекає чудове майбутнє», – наголосив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, за вагомий особистий внесок у розвиток соціального партнерства у Чернівецькій області Іван Мунтян нагородив голову Чернівецької облпрофради Володимира Шкварковського Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», а найактивніших учасників профспілкового руху Буковини – Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua