Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

18.10.2019 12:27
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинська Мала академія наук учнівської молоді"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Задля подальшого розвитку міжнародної та транскордонної співпраці

Прес-центр

Новини

22.10.2018 15:28

Задля подальшого розвитку міжнародної та транскордонної співпраці |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 22 жовтня 2018 року, в Чернівцях відбулась фінальна конференція Спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова». У цьому представницькому заході взяла участь та виступила з вітальним словом Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька.

Вона щиро подякувала ініціаторам, організаторам та учасникам цього Європейського інструменту сусідства та партнерства, який поєднав в собі 28 транскордонних проектів загальною вартістю понад 13 мільйонів євро у різноманітних сферах життєдіяльності наших територіальних громад, від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто.

       «Переконана, що міцні, взаємовигідні звязки, встановлені між учасниками Спільної Операційної Програми, і надалі будуть слугувати шляхетній меті зміцнення дружби та співробітництва між нашими державами, народами та регіонами», - наголосила посадовець.

           Вона запевнила присутніх на конференції, що крайова представницька влада і надалі сприятиме розвиткові взаємовигідних міжнародних та міжрегіональних відносин, які наближають наш край та Україну загалом до європейських стандартів життя та суспільного розвитку. «Депутати обласної ради готові підставити плече у справі реалізації будь-яких перспективних проектів та програм регіонального розвитку і транскордонного співробітництва», - наголосила Інга Маковецька.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua