Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  Іван Мунтян: Вірю, що Донбас та Крим знову будуть українськими!

Прес-центр

Новини

14.10.2018 16:23

Іван Мунтян: Вірю, що Донбас та Крим знову будуть українськими! |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до чернівчан та буковинців, які сьогодні, 14 жовтня, зібралися на Центральній площі міста Чернівців з нагоди Дня захисника України. Також голова крайового парламенту Буковини на знак великої пошани та вдячності разом із представниками влади та громади поклав оберемок квітів до меморіальної дошки буковинським Героям, які загинули на Сході нашої держави, та взяв участь у спільному молебні.

«Цього знаменного дня ми вшановуємо військові подвиги захисників нашої держави усіх поколінь, учасників національних визвольних змагань, а особливо – учасників та ветеранів неоголошеної російсько-української війни. Незважаючи ні на що, вірю у те, що Донбас та Крим знову будуть українськими. Адже віра – це головне!», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистого зібрання.

Відтак, посадовець привітав з Днем захисника України учасників урочистих зборів, що відбулися в приміщенні Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка, та нагородив учасників бойових дій на Сході України, військовослужбовців Чернівецького гарнізону та правоохоронців нашого краю Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», Почесними грамотами Чернівецької обласної ради та подарунками.

«Сьогодні кращі сини та доньки Буковини з честю виконують завдання командування щодо збройного захисту українських земель від ворожих зазіхань. У свою чергу буковинська громада високо цінує своїх славних оборонців. Подякую усім захисникам рідної землі за самовіддану службу, а посадових осіб усіх органів влади нашого краю закликаю докласти максимум зусиль для того, щоб права наших оборонців були надійно захищені. Також дякую усім волонтерам та благодійникам, завдяки яким відродилася та зміцніла наша армія, що нині цілодобово дає відсіч підступному ворогу. Вірю, що Україна переможе, адже з нами Бог! Бажаю усім захисникам України та їх родинам міцного здоров’я, щастя, миру, доба, Божої ласки та рясних Божих благословень!», – зазначив Іван Мунтян у своєму вітальному слові.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua