Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян привітав контррозвідників Буковини з Днем захисника України

Прес-центр

Новини

12.10.2018 18:08

Іван Мунтян привітав контррозвідників Буковини з Днем захисника України |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Урочистості з нагоди Дня захисника України відбулися в Управлінні Служби безпеки України в Чернівецькій області сьогодні, 12 жовтня. Привітав керівництво та особовий склад управління з прийдешнім святом голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

«Буковинська громада високо цінує вагомий внесок працівників Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області у перемогу над нашим ворогом. У свою чергу обласна рада і надалі всебічно сприятиме збереженню стабільної суспільно-політичної ситуації в краї та попередженню будь-яких посягань на національну безпеку і обороноздатність України. Щиро дякую усім співробітникам служби, які брали і беруть участь у бойових діях проти російських загарбників та їх поплічників на Сході України. Бажаю усім контррозвідникам Буковини та їх родинам міцного здоров’я, щастя миру, добра і Божої ласки», – відзначив керівник представницької влади краю, відтак, відзначив кращих співробітників УСБУ в Чернівецькій області Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua