Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  З нагоди Дня юриста

Прес-центр

Новини

09.10.2018 09:54

З нагоди Дня юриста |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

     За дорученням керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна в урочистостях з нагоди Дня юриста, які відбулись у малій залі засідань обласної ради та облдержадміністрації, взяв участь та виступив начальник юридичного відділу виконавчого апарату Чернівецької обласної ради Степан Чернушка.

       «Встановлений 21 рік тому, День юриста став проявом поваги та шани з боку Української держави та суспільства до тої поважної місії, яку виконують правники у справі забезпечення належного юридичного супроводу усіх сфер життєдіяльності країни», - зазначив посадовець у вітальному слові.

       Він дав високу оцінку діяльності юридичних служб області щодо правового забезпечення стабільної життєдіяльності територіальних громад сіл, селищ та міст Чернівецької області.

       Керівник юридичного підрозділу крайового  парламенту висловив глибоку вдячність та повагу усім, хто присвятив своє життя високим ідеалам захисту конституційної законності та правопорядку та забезпечує практичну реалізацію невідємних прав та свобод людини та громадянина. Він побажав усім присутнім на урочистому дійстві та юридичному загалу області міцного здоровя, щастя, сімейного затишку та достатку, цілющого Божого благословення, наснаги та успіхів у справі  благородного служіння закону, буковинській громаді та українському народові.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua