Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Спортивні події  >  Примножуючи славетні спортивні традиції

Прес-центр

Новини

06.10.2018 15:17

Примножуючи славетні спортивні традиції |  Спортивні події

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 6 жовтня, до 60-ї річниці футбольного клубу «Буковина» на території стадіону «Буковина» відбувся товариський матч, у якому зустрілися гравці команд легенди «Буковини» та збірної України серед ветеранів. Привітав учасників товариського матчу, відкриваючи футбольні змагання, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Сьогодні ми святкуємо не лише 610-й день народження Чернівців, але й 60-річний ювілей улюбленої багатьма поколіннями чернівчан та буковинців футбольної команди «Буковина». Ось уже шістдесят років поспіль наші краяни вболівають за найбільш популярний футбольний клуб області «Буковину». У свою чергу його гравці неодноразово показували віртуозну гру, високу спортивну майстерність та доводили, що можуть грати на результат. Відповідно, обласна рада також завжди допомагала клубу. Ось і цього року депутати крайового парламенту проголосували за виділення чималої суми з обласного бюджету для підготовки та участі команди у національних футбольних змаганнях. Бажаю нашим футболістам Божої ласки, усіх земних гараздів та нових перемог, зокрема, й у сьогоднішньому матчі», – наголосив посадовець у своєму вітальному слові.

Відтак Іван Мунтян нагородив зірок буковинського футболу Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua