Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.11.2020 09:18
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр громадського здоров'я Чернівецької обласної ради»

23.11.2020 09:13
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер»

23.11.2020 09:10
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний ендокринологічний центр»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Спортивні події  >  Примножуючи славетні спортивні традиції

Прес-центр

Новини

06.10.2018 15:17

Примножуючи славетні спортивні традиції |  Спортивні події

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 6 жовтня, до 60-ї річниці футбольного клубу «Буковина» на території стадіону «Буковина» відбувся товариський матч, у якому зустрілися гравці команд легенди «Буковини» та збірної України серед ветеранів. Привітав учасників товариського матчу, відкриваючи футбольні змагання, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Сьогодні ми святкуємо не лише 610-й день народження Чернівців, але й 60-річний ювілей улюбленої багатьма поколіннями чернівчан та буковинців футбольної команди «Буковина». Ось уже шістдесят років поспіль наші краяни вболівають за найбільш популярний футбольний клуб області «Буковину». У свою чергу його гравці неодноразово показували віртуозну гру, високу спортивну майстерність та доводили, що можуть грати на результат. Відповідно, обласна рада також завжди допомагала клубу. Ось і цього року депутати крайового парламенту проголосували за виділення чималої суми з обласного бюджету для підготовки та участі команди у національних футбольних змаганнях. Бажаю нашим футболістам Божої ласки, усіх земних гараздів та нових перемог, зокрема, й у сьогоднішньому матчі», – наголосив посадовець у своєму вітальному слові.

Відтак Іван Мунтян нагородив зірок буковинського футболу Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua