Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Поважний ювілей >  Многая літа крайовій письменницькій спільноті!

Прес-центр

Новини

05.10.2018 18:45

Многая літа крайовій письменницькій спільноті! |  Поважний ювілей

Тема новини: Назва теми

Письменницьку спільноту нашого краю, яка сьогодні, 5 жовтня, відзначила 60-річний ювілей від дня створення Чернівецької обласної організації Національної спілки письменників України, вшанував голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

«Чернівецька область подарувала Україні та світу цілу плеяду видатних письменників, поетів та літераторів, які зробили значний внесок у розвиток культури та літератури багатьох народів, представники яких проживають у нас на Буковині. Розумію, що нині державна підтримка письменництва не така, на яку заслуговують буковинські літератори, але я вірю, що скрутні часи минуть, закінчиться війна й ми зможемо спрямувати на розвиток літератури і книгодрукування усі необхідні ресурси», – відзначив посадовець звертаючись до учасників урочистих зборів.

Відтак Іван Мунтян нагородив улюблених поетів багатьох буковинців Василя Місевича і Василя Васкана Почесними грамотами Чернівецької обласної ради, а знаного письменника та літературознавця Віктора Косяченка – Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua