Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  Педагоги БДМУ відзначили День працівників освіти

Прес-центр

Новини

05.10.2018 10:31

Педагоги БДМУ відзначили День працівників освіти |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Урочистості з нагоди  Дня працівників освіти відбулись у Буковинському державному медичному університеті. Серед інших почесних гостей у святковому дійстві взяла участь і виступила перший заступник Голови Чернівецької обласної ради  Інга Маковецька. Вона тепло привітала професорсько-викладацький склад одного з кращих медичних вишів України з нагоди професійного свята та відзначила важливу роль багатотисячного колективу БДМУ в інтелектуальному, економічному та соціальному житті Буковинської громади.

«Кращі з кращих ваших колег не тільки сягнули вершин фахової та педагогічної майстерності, але й продемонстрували високі громадянські чесноти, особисту мужність та звитягу, виконуючи свій лікарський обовязок в зоні проведення Антитерористичної операції та Операції Обєднаних Сил на Сході України», - зазначила посадовець, звертаючись до присутніх у залі палацу «Академічний» з вітальним словом.

«Переконана, що педагоги, науковці, співробітники та студенти БДМУ і надалі робитимуть все можливе для того, щоби слава та велич рідного вишу примножувалась новими здобутками, відкриттями та відкриттями», - наголосила Інга Маковецька. Від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто вона побажала керівництву та науково-педагогічному колективу БДМУ міцного здоровя, особистого щастя та родинного затишку, життєдайних Божих благословень, наснаги та успіхів в житті та праці на благо української медичної науки та вищої школи.

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради з приємністю вручила групі кращих педагогів БДМУ почесні відзнаки крайової представницької влади.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua