Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

19.04.2019 10:02
Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)


    1.Заяви щодо оренди нерухомого майна приймаються від юридичних та фізичних осіб.

19.04.2019 09:51
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням 28-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».

12.04.2019 09:52
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу".


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу". Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: комунальний заклад "Оршівський дитячий будинок санаторного типу", с. Оршівці, Кіцманський район, Чернівецька область.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян: Ми допоможемо буковинським діткам з особливими потребами зробити ще один впевнений крок до повноцінного життя

Прес-центр

Новини

01.10.2018 16:11

Іван Мунтян: Ми допоможемо буковинським діткам з особливими потребами зробити ще один впевнений крок до повноцінного життя |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників засідання круглого столу, присвяченого питанням соціальної реабілітації та інтеграції діток з особливими потребами, що відбувся сьогодні, 1 жовтня, за участю представника Генеральної ради депутатів округу Швабія (ФРН) пані Катаріни Габеркорн.

«Сьогоднішній круглий стіл – це черговий етап реалізації спільного пілотного проекту, спрямованого на запровадження європейських моделей реабілітації та інтеграції буковинських особливих дітлахів, про реалізацію якого ми домовилися з нашими німецькими партнерами у лютому цього року. Відверто кажучи, мені приємно чути думку німецьких фахівців про те, що буковинські реабілітологи не поступаються їм ані рівнем підготовки, ані рівнем професійної майстерності. Хочу щиро подякувати пані Катаріні Габеркорн за відмінне виконання, а президенту Генеральної ради депутатів округу Швабія пану Юргену Райхерту – за активне сприяння у реалізації цього соціально значимого проекту. Директору обласного реабілітаційного центру «Особлива дитина» Тетяні Закрутній дякую за небайдужість, людяне та сумлінне ставлення до такої нелегкої але вкрай потрібної роботи. Впевнений, що реалізуючи проект «Ефективні моделі соціальної реабілітації», ми допоможемо нашим особливим діткам зробити ще один впевнений крок до повноцінного життя», – відзначив керівник представницької влади краю.
Відтак, учасники круглого столу переглянули та обговорили мультимедійну презентацію, підготовлену фахівцями Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua