Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  З нагоди професійного свята >  З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Прес-центр

Новини

27.09.2018 16:37

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек |  З нагоди професійного свята

Тема новини: Назва теми

Урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та 70-річчя від дня створення відбулися сьогодні, 27 вересня, у Сторожинецькій центральній районній бібліотеці. Привітав трудовий колектив книгозбірні з прийдешнім професійним святом та з нагоди поважного ювілею голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Книга супроводжує кожного з нас упродовж усього життя – з перших років і аж до останнього подиху. Книги вчать нас добру, щирій любові до Батьківщини, її історії та культури. У свою чергу найвідоміша в світі книга – Біблія вказує нам шлях до Бога та спасіння. Дякую ветеранам бібліотечної справи й теперішнім працівникам Сторожинецької бібліотеки за жертовну натхненну працю. Бажаю усім бібліотекарям нашого краю міцного здоров’я, щастя та Божої ласки, поваги від людей та довгих років плідної праці», – відзначив голова крайового парламенту Буковини, звертаючись до присутніх.

Відтак, посадовець нагородив Почесними грамотами, годинниками та Подяками Чернівецької обласної ради кращих працівників Сторожинецької ЦРБ, а також її директора – Іванну Лугину.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua