Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: До питання будівництва та реконструкції закладів освіти в області потрібно підходити з розумом

Прес-центр

Новини

25.09.2018 17:09

Іван Мунтян: До питання будівництва та реконструкції закладів освіти в області потрібно підходити з розумом |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час сьогоднішнього засідання колегії Чернівецької обласної державної адміністрації, на якому було, зокрема, заслухано інформацію директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксани Палійчук про готовність закладів освіти області до нового  2018-2019 навчального року.

Так, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян звернув увагу Оксани Палійчук на необхідність розробки комплексної стратегії будівництва в області нових чи реконструкції діючих закладів дошкільної освіти та загальноосвітніх закладів.

«Непродуманий підхід до вирішення цього питання призводить до сумних наслідків. Виходить, що у населених пунктах, де народжуваність б’є всі рекорди, нам бракує місць у садочках, а школярі навчаються у дві-три зміни. Натомість у населених пунктах, куди ми залучаємо чималі кошти з бюджетів усіх рівнів та будуємо нові заклади освіти, наповнюючи їх усім необхідним, потім не можемо набрати достатню для повноцінного функціонування цих закладів освіти кількість дітей. Така ситуація є неприпустимою та потребує виправлення», – наголосив посадовець.

Також Іван Мунтян звернувся до головної освітянки Буковини з проханням коректніше подавати проекти рішень для розгляду на пленарних засіданнях сесій обласної ради, враховуючи необхідність належного обґрунтовування невідкладності розгляду цих проектів рішень та проведення консультацій з головами відповідних постійних комісій обласної ради.

«Розумію, що є невідкладні випадки, але по-перше, невідкладність потрібно належно обґрунтувати, а по-друге, у таких випадках керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації як правило намагаються поспілкуватися бодай з головами профільних комісій, аби поінформувати їх про наявність того чи іншого проекту рішення та залучитись їх підтримкою», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Учасники засідання також заслухали інформацію директора Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації Віктора Подорожного про підсумки соціально-економічного розвитку Чернівецької області за перше півріччя 2018 року та інформацію військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату Віталія Чурая, який доповів про стан призову на строкову військову службу в області.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua