Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: До питання будівництва та реконструкції закладів освіти в області потрібно підходити з розумом

Прес-центр

Новини

25.09.2018 17:09

Іван Мунтян: До питання будівництва та реконструкції закладів освіти в області потрібно підходити з розумом |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час сьогоднішнього засідання колегії Чернівецької обласної державної адміністрації, на якому було, зокрема, заслухано інформацію директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксани Палійчук про готовність закладів освіти області до нового  2018-2019 навчального року.

Так, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян звернув увагу Оксани Палійчук на необхідність розробки комплексної стратегії будівництва в області нових чи реконструкції діючих закладів дошкільної освіти та загальноосвітніх закладів.

«Непродуманий підхід до вирішення цього питання призводить до сумних наслідків. Виходить, що у населених пунктах, де народжуваність б’є всі рекорди, нам бракує місць у садочках, а школярі навчаються у дві-три зміни. Натомість у населених пунктах, куди ми залучаємо чималі кошти з бюджетів усіх рівнів та будуємо нові заклади освіти, наповнюючи їх усім необхідним, потім не можемо набрати достатню для повноцінного функціонування цих закладів освіти кількість дітей. Така ситуація є неприпустимою та потребує виправлення», – наголосив посадовець.

Також Іван Мунтян звернувся до головної освітянки Буковини з проханням коректніше подавати проекти рішень для розгляду на пленарних засіданнях сесій обласної ради, враховуючи необхідність належного обґрунтовування невідкладності розгляду цих проектів рішень та проведення консультацій з головами відповідних постійних комісій обласної ради.

«Розумію, що є невідкладні випадки, але по-перше, невідкладність потрібно належно обґрунтувати, а по-друге, у таких випадках керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації як правило намагаються поспілкуватися бодай з головами профільних комісій, аби поінформувати їх про наявність того чи іншого проекту рішення та залучитись їх підтримкою», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Учасники засідання також заслухали інформацію директора Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації Віктора Подорожного про підсумки соціально-економічного розвитку Чернівецької області за перше півріччя 2018 року та інформацію військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату Віталія Чурая, який доповів про стан призову на строкову військову службу в області.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua