Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

18.10.2019 12:27
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинська Мала академія наук учнівської молоді"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Чернівецьку область відвідав Перший заступник Голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг.

Прес-центр

Новини

24.09.2018 14:41

Чернівецьку область відвідав Перший заступник Голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг. |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 24 вересня 2018 року, відбулась зустріч керівництва Чернівецької області з Першим заступником Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ паном Олександром Хугом, який у жовтні поточного року залишає свою посаду в Україні.  

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька висловила глибоку вдячність високопосадовцю СММ ОБСЄ в Україні за багаторічну плідну працю,  спрямовану на відновлення миру та спокою на тимчасово окупованих територіях Сходу України, успішне впровадження європейських норм та стандартів життя. Від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, від депутатського корпусу та від себе особисто вона побажала пану Александру Хугу  нових успіхів у високопрофесійній діяльності на благо народів Європи.

Інга Маковецька та голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук поінформували високого гостя та його колег щодо реалій соціально-економічного, громадсько-політичного, культурного та духовного життя Чернівецької області, зупинились на особливостях реалізації на теренах нашого краю державної етнонаціональної та гуманітарної політики.

 Перший заступник Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ пан Олександр Хуг висловив глибоке задоволення взаємодією СММ ОБСЄ в Україні з державними структурами та неурядовими організаціями, подякував буковинцям за розуміння та гостинний прийом. Він висловив переконання, що незабаром знову відвідає Чернівецьку область з метою більш глибокого ознайомлення з минувшиною та сьогоденням нашого багатомовного, полікультурного краю.   

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua