Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав односельчан з 600-річним ювілеєм

Прес-центр

Новини

22.09.2018 19:44

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав односельчан з 600-річним ювілеєм |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Урочисті та святкові заходи з нагоди 600-річчя від дня першої письмової згадки та храмового свята відбулися у с. Опришени Глибоцького району сьогодні, 22 вересня. Привітав громаду села та численних гостей урочистостей зі знаменним ювілеєм голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Я надзвичайно гордий з того, що народився, виріс і навчався в Опришенах: тут живуть мої рідні та близькі, мої добрі друзі та приятелі; тут знаходиться моя батьківська хата. Тому вважаю за велику честь те, що вперше був обраним депутатом обласної ради саме від Опришен. Пам’ятаю, що тоді виконав свою передвиборчу обіцянку – побудував у селі асфальтну дорогу. Мабуть саме ця дорога дала мені дорогу у політику. Адже на Буковині так здавна заведено, що люди оцінюють ґазду за його рідним селом чи містом: якщо там зумів навести порядок, наведе скрізь. Хочу щиро подякувати моїм односельчанам за підтримку та довіру, обіцяю, що й цього разу не підведу», – відзначив посадовець у своєму вітальному слові.

Відтак, Іван Мунтян нагородив Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» учасника бойових дій в антитерористичній операції на Сході України Георгія Безушка і голову Чернівецького обласного Товариства румунської культури імені Міхая Емінеску Василя Бику. Жителів Опришен, які зробили вагомий внесок у розвиток села, збереження та популяризацію автенчиної культури і традицій керівник представницької влади краю відзначив Почесними грамотами, годинниками та Подяками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua