Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: ПП «Артон» є гарним прикладом успішності для сучасного покоління українських інженерів та підприємців

Прес-центр

Новини

21.09.2018 20:45

Іван Мунтян: ПП «Артон» є гарним прикладом успішності для сучасного покоління українських інженерів та підприємців |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до делегатів      конференції, що відбулася сьогодні, 21 вересня, на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з нагоди 20-річчя від заснування приватного підприємства «Артон».

«Буковина направду пишається вашим підприємством, адже за двадцять років «Артон» не тільки збільшив потужності та вийшов на нові ринки збуту, але й зберіг безцінні кадри та значно розширив асортимент продукції. Що й казати: ваші вироби сертифіковані у багатьох країнах Європи й успішно конкурують на ринку з продукцією провідних іноземних фірм. Більше того, кількості зареєстрованих вами патентів та винаходів може позаздрити будь-який столичний науково-виробничий центр. Вважаю, що значна заслуга у цьому належить Ігорю Захаровичу Мисевичу, а саме підприємство може слугувати гарним прикладом успішності для сучасного покоління українських інженерів та підприємців», – відзначив Іван Мунтян, вітаючи керівництво і трудовий колектив підприємства з 20-річним ювілеєм.

Відтак за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток нашого краю, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм керівник представницької влади краю нагородив засновника і генерального директора підприємства Ігоря Мисевича Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», а найкращим працівникам ПП «Артон» та його іноземним партнерам вручив Почесні грамоти та Подяки Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua