Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав буковинських лісівників з професійним святом

Прес-центр

Новини

14.09.2018 15:16

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав буковинських лісівників з професійним святом |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, звертаючись із вітальним словом до учасників урочистих зборів, що відбулися сьогодні, 14 вересня, в приміщенні Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка з нагоди Дня працівника лісу.

«Зелене золото» здавна є одним з головних багатств Буковини, предметом гордості нашого краю. Адже як і сотні років тому, так і нині ліс годує і дає роботу тисячам наших земляків. З приємністю хочу відзначити, що трудівники лісу Чернівецької області сумлінно виконують покладені на них і обов’язки. Відрадно й те, що незважаючи на непросте фінансово-економічне положення лісової галузі, лісогосподарські підприємства краю знаходять можливості допомагати нашим захисникам – учасникам бойових дій на Сході нашої держави та їх родинам. Розумію, що нині галузь переживає непрості часи. Власне, про це знають і депутати обласної ради, які позавчора на сесії вирішили звернутися до Верховної Ради України щодо внесення змін до положень Податкового Кодексу України, якими запроваджується новий податок для лісогосподарських підприємств за використання земель лісового фонду, а також до органів місцевого самоврядування Буковини з проханням не застосовувати непомірні ставки цього податку, що може направду знищити всю галузь», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісового господарства краю посадовець нагородив лісничого ДП «Берегометське ЛМГ» Юрія Гавриляка та директора ДП «Путильський лісгосп» Петра Фрея, які є депутатів крайового парламенту Буковини, а також директора ДП «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство» «Сторожинецький держспецлісгосп» Віктора Орендовича Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». Кращим представникам галузі Іван Мунтян вручив Почесні грамоти та годинники Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua