Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.03.2019 10:24
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області


    Конкурс складається з трьох лотів: Лот № 1 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. частина приміщення першого поверху будівлі площею 8,6 кв.м. вул. Головна, 29 в м. Чернівцях 2. приміщення будівлі літ Г площею 29,4 кв.м. вул. Півд-Кільцева, 1-а в м. Чернівцях Лот № 2 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. приміщення прохідної літ В площею 8,1 кв.м. пров. Текстильників, 1 в м. Чернівцях 2. приміщення складу літ Г площею 207 кв.м. 3. приміщення складу літ Д площею 13 кв.м. 4. приміщення бойлерної літ І площею 190,6 кв.м. 5. приміщення будівлі літ Ж площею 129 кв.м. Лот №3 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. приміщення будівлі літ А площею 636,2 кв.м. вул. Лермонтова, 6, в м. Чернівцях 2. частина цокольного приміщення будівлі пло-щею 93,7 кв.м. вул. Братів Руснаків, 11 в м. Чернівцях Термін виконання робіт з оцінки - не більше 10 календарних днів. Перелік документів, які необхідно подати: заяву на участь у конкурсі, копію установчого документа претендента; копію сертифіката суб’єкта оціночної ді-яльності, виданого претенденту Фондом державного майна України (у разі по-дання документів вперше); копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; пи-сьмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до про-ведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; інформацію про претендента, в якій зазначається досвід проведення незалежної оцінки подібного майна; конкурсну пропозицію, що подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості робіт, а також терміну їх виконання. Документи подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського,1 каб. 304. Останній день прийому документів на участь у конкурсі – 05.04.2019 до 16.00 год. Телефон для довідок: 52-39-27.

22.03.2019 10:13
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області


    Конкурс складається з одного лоту: Лот № 1 № Назва об’єкта Адреса 1. Майновий комплекс Чернівецького облас-ного комунального підприємства ʺБальнео-логіч¬ний санаторій ʺБрусницяʺ Чернівецька область, Кіцманський район, село Брусниця Термін виконання робіт з оцінки - не більше 20 календарних днів. Перелік документів, які необхідно подати: заяву на участь у конкурсі, копію установчого документа претендента; копію сертифіката суб’єкта оціночної ді-яльності, виданого претенденту Фондом державного майна України (у разі по-дання документів вперше); копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; пи-сьмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до про-ведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; інформацію про претендента, в якій зазначається досвід проведення незалежної оцінки подібного майна; конкурсну пропозицію, що подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості робіт, а також терміну їх виконання. Документи подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського,1 каб. 304. Останній день прийому документів на участь у конкурсі – 05.04.2019 до 16.00 год. Телефон для довідок: 52-39-27.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Засідання сесії обласної ради >  Точка зору

Прес-центр

Новини

13.09.2018 17:57

Точка зору |  Засідання сесії обласної ради

Тема новини: Назва теми

Жваве обговорення у сесійній залі викликав розгляд питання порядку денного пленарного засідання 24-ї сесії Чернівецької обласної ради «Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Чернівецького обласного комунального підприємства «Бальнеологічний санаторій «Брусниця».

Так, за словами голови постійної комісії обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області Любові Годнюк, перебувати у нинішньому стані санаторій більше не може. «Страшно подумати, як санаторій переживе наступну зиму, адже старі пристосовані приміщення практично не опалюються. Бальнеологічний корпус занедбаний, стіни чорні, вкриті цвіллю. Поруч – новозбудований корпус, який перебуває у приватній власності. Різниця між умовами перебування й лікування там пацієнтів разюча», – відзначила депутат, ознайомивши колег у сесійній залі із матеріалами та висновками роботи виїзної комісії, що ознайомилася зі станом справ у буковинській здравниці.

«Водночас, я щиро переконана, що вирішальною умовою при передачі в оренду майнового комплексу санаторію має бути соціальна складова, у тому числі і в першу чергу – можливість безкоштовного оздоровлення учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів», – додала Любов Годнюк.

На користь рішення, що дасть правові підстави розпочати пошук інвестора для Брусницького санаторію висловились й інші депутати обласної ради. «Як брусничанин не можу спокійно спостерігати, як марнуються наявні лікувальні можливості, що є в Брусниці, яка може і повинна процвітати. Тому це рішення необхідно приймати невідкладно», – зазначив Василь Шемчук.

«Я неодноразово бував у санаторії «Брусниця», у тому числі коли супроводжував на лікування учасників АТО та членів родин загиблих воїнів. Скажу так: тамтешні побутові умови нагадують бараки російського Уралу. Я мав нагоду побувати у Сатанові, що на сусідній Хмельниччині. Там нещодавно створено ОТГ, в основі якої – курорт європейського рівня, який щороку приймає пацієнтів з України та зарубіжних країн», – наголосив у свою чергу Михайло Чорней.

Насамкінець перед народними обранцями виступив головний лікар бальнеологічного санаторію «Брусниця» Дмитро Бойко, який присвятив справі оздоровлення пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату п’ятдесят років свого життя. Так, багаторічний керівник установи закликав депутатів не зволікати з прийняттям рішення про передачу санаторію в оренду та вдихнути в установу життя.

«Зробіть усе можливе і дайте друге життя «Брусниці». Зробимо наш Буковинський Трускавець – в нас є найкраща вода на Україні та на території колишнього СРСР. Є науково обгрунтовані підтвердження цьому.

Так, є недоліки, є серйозні проблеми. Є відтік кваліфікованих кадрів, які працюють сьогодні за кордоном. Та все ж ефективність лікування в санаторії «Брусниця» становить 94,8 відсотка. 80 відсотків пацієнтів дуже  задоволені. Тому я висловлюю щиру подяку усім депутатам, особисто голові обласної ради Івану Миколайовичу Мунтяну за те, що не залишили нас напризволяще», – відзначив Дмитро Ілліч.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua